نیویورک حسابرسی تماس برای شهر خاموش کردن

شهر نیویورک حسابرسی اسکات استرینگر (D) نام یک شهرستان shutdown از جمله بسته شدن کافه ها و رستوران ها در روز یکشنبه به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش است.

“راه برای خارج شدن از بحران به عمل منطقی و استراتژیک” Stringer توییتی. “منطق می گوید ما نیاز به تست اما متاسفانه اتفاق نمی افتد. استراتژی می گوید: ما باید تهاجمی تر اجتماعی فاصله.”

“همین دلیل است که امروز از فراوانی از احتیاط من خواستار یک شهر خاموش,” او اضافه شده است.

تبلیغات

نوازنده گفت: تنها خدمات ضروری باید باز باقی می ماند, به معنی میله, رستوران ها و سالن های سینما خواهد دید.

او همچنین تکرار تماس خود را برای مدارس شهرستان تعطیل شود.

“ما نمی توانیم با کسب و کار به طور معمول” او گفت:. “این است که در مورد همه ما است. این است که در مورد حفاظت از ما بیشتر آسیب پذیر است. زندگی در معرض خطر هستند و هیچ وقت به هدر ندهید. ما باید برای پهن کردن منحنی.”

تبلیغات

او اضافه کرد که او آگاه است از عواقب, به عنوان حسابرسی و عمومی, مدرسه, پدر و مادر, اما گفت که عواقب ناشی از اقدام نیست “خواهد بود و حتی بیشتر شدید”

“ما نیاز به انعطاف پذیر ترتیب کار برای همه کارگران و نوآورانه و توزیع مواد غذایی, طرح حمایت از خانواده با بستگان مراقبت از کودک ضروری برای کارگران خدمات دسترسی به مشاوره و منابع برای خانواده ها بدون دسترسی به اینترنت,” او گفت:. “و ما نیاز به عمل در حال حاضر است.”

یک سخنگوی نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioTwo ایالت نیویورک اعضای مجمع تست مثبت برای COVID-19 نیویورک رژیم صهیونیستی است. Cuomo, اعلام اولین مرگ ناشی از کروناویروس در دولت روز شنبه را نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران دنده تا برای یک هفته دیگر مبارزه با کروناویروس به دنبال محدود کردن خرید اینترنتی بیشتر (D) نبود فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

پرسید: اگر او را با توجه به قرار دادن این شهر در مستند یا خاموش کردن کافه ها و رستوران ها, De Blasio گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” که “تمام گزینه ها روی میز است.”

او همچنین گفت که مقامات شهرستان به طور مستمر ارزیابی اینکه آیا برای بستن مدارس و افزود که مقامات در حال راه اندازی برنامه های احتمالی اگر مدارس باید تعطیل شود اما گفت: سناریوهای احتمالی خواهد بود نه به عنوان خوب به عنوان زمانی که این شهرستان دارای یک عملکرد سیستم مدرسه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (D) اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه, ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر در سراسر کشور از جمله بستن برادوی اجرای برنامه در منهتن.

بیش از 600 نفر از coronavirus تایید شده اند در سراسر ایالت نیویورک, با توجه به وزارت بهداشت داده آخرین به روز رسانی شنبه شب. از 613 گسترده دولت موارد 269 تایید شده است در شهر نیویورک است.

د Blasio گفت: در سی ان ان او انتظار دارد که حداقل 1000 موارد تایید خواهد شد در شهر “نه چندان دور” به هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>