Nunes کاهش پاسخ به اینکه آیا یا نه او دریافت اطلاعات از اوکراین به معنای آسیب بایدن

خانه هوش کمیته رتبه بندی جمهوریخواه عضو Rep. Devin NunesDevin جرالد NunesWhite خانه کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش Tucker Carlson: ‘مت خرحمالی در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم یک مرد از مترقی چپ’ روز یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: Coronavirus به شمار سوال در مورد ایمنی مدرسه; تهمت رفت و آمد راجر سنگ جمله بیشتر (R-کالیفرنیا.) بنا به گزارش ها کاهش یافته است به پاسخ در یک بسته-درب جلسه کمیته پنج شنبه که آیا او تا به حال دریافت مواد از اوکراین منابع به معنای آسیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه Hillicon ولی: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد هیئت تحریریه عمده تگزاس روزنامه هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت با توجه به همه گیر تر‘s (D) شهرت پیش از سال 2020 انتخابات.

سی ان ان گزارش روز شنبه که Nunes سوال شد بارها و بارها توسط دیگر عضو کمیته در کنگره Sean Patrick Maloney (D-n. y.) درباره اتهام ارتباط با یک اوکراینی سیاستمدار Andrii Derkach که خود یک دستیار نزدیک از رودی جولیانیرودی GiulianiDemocratic وکلای انتقاد قضایی مجلس دموکرات’ سوال از Barr Swalwell: بر گرفته مایکل کوهن را به عنوان برگ برنده را fixer Nadler در تصادف جلوتر از بر شنیدن بیشتر, رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر‘s وکیل است که در سال گذشته افتخار علنا از سفر به اوکراین با هدف بررسی بایدن گذشته.

“من حدس می زنم من می خواهم درخواست توضیح از رتبه بندی اعضای چرا او فقط آماده به پاسخ به یک سوال ساده آیا او با دریافت مواد شده اند که به سوال نامیده می شود که به نظر می رسد طراحی شده برای بدنام سابق معاون رئیس جمهور ایالات متحده, اما حداقل به اشتراک گذاری آنها را با بقیه کمیته” مالونی گفت: در این بسته-درب شنوایی با توجه به متن CNN به دست آمده است.

تبلیغات

“رتبه بندی عضو آماده به حتی در پاسخ به این سوال ؟ چگونه در مورد آن آقای Nunes? آیا شما دریافت یک بسته از Andrii شد یا نه ؟ و به شما به اشتراک گذاشتن با کمیته یا نه؟” Maloney گزارش ادامه داد: در حالی که Nunes حاضر به پاسخ. “من حدس می زنم این یک مورد که در آن سکوت صحبت می کند جلد است.”

در این جلسه شد و سپس بنا به گزارش مسئول با تشکر. آدام شیفآدم بنت SchiffHillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد خانه اینتل کمیته رای به همه کاربران دسترسی خارجی به دروغ شواهد Hillicon دره: ارشد هوش رسمی هشدار روسیه ایران و چین با هدف قرار دادن انتخابات | تهمت به او می گوید ” اغلب تاسف خود را توییتهایی | Tech مدیر عامل جلسه به تعویق افتاد برای John Lewis خدمات بیشتر (D-کالیفرنیا.) این کمیته رئیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی بارها تحت فشار قرار دادند یک بی اساس تئوری در مورد معاون سابق رئیس جمهور را به تلاش برای به دست آوردن اوکراین به سرنگونی سابق خود را بالا دادستان بود که غرق در فساد است که کمپین را به اتهام انجام شد برای محافظت از بایدن پسر شکارچی که در خدمت در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت. شواهد تا به حال مرتبط بایدن به هر گونه تلاش برای سرکوب تحقیقات Burisma انرژی شرکت که پسر خود را کار کرده است.

متن پیام منتشر شده توسط کمیته مجلس در اوایل سال جاری نشان داد ارتباط میان یک عضو از Nunes کارکنان و لو Parnas یک دستیار نزدیک از جولیانی را که دستگیر شد همراه با دیگر جولیانی دیپلم در پاییز گذشته به اتهام مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

تپه رسیده به Nunes نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر