خانه هوش کمیته رتبه بندی جمهوریخواه عضو Rep. Devin NunesDevin جرالد NunesWhite خانه کنگره بحث بعدی coronavirus امداد لایحه به عنوان COVID-19 همچنان به افزایش Tucker Carlson: ‘مت خرحمالی در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم یک مرد از مترقی چپ’ روز یکشنبه نشان می دهد پیش نمایش: Coronavirus به شمار سوال در مورد ایمنی مدرسه; تهمت رفت و آمد راجر سنگ جمله بیشتر (R-کالیفرنیا.) در روز چهارشنبه کاهش یافته است در پاسخ به این که آیا او تا به حال دریافت مواد از اوکراین منابع به معنای آسیب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenTimeline برای آشنایی با اوباما پروب گزارش ورقه به عنوان رئیس چشمان احضاریه Hillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد هیئت تحریریه عمده تگزاس روزنامه هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در حال از دست دادن حمایت با توجه به همه گیر تر‘s (D) شهرت پیش از سال 2020 انتخابات.

Nunes سوال شد بارها و بارها در یک بسته-درب جلسه کمیته پنج شنبه با تشکر. Sean Patrick Maloney (D-n. y.) در مورد مواد است که گفته می شود ارسال به توافق اعضای کنگره آمریکا از جمله کالیفرنیا نماینده اوکراین نماینده مجلس Andrii Derkach.

Derkach کار کرده است با رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpGovernors’ تصویب رتبه بندی قطره به COVID-19 موارد کوه Gohmert می گوید او را هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان ویرجینیا فرماندار سناتور درخواست CDC کمک با شیوع کروناویروس مهاجر در بازداشتگاه های بیشتر‘s شخصی وکیل رودی جولیانیرودی GiulianiDemocratic وکلای انتقاد قضایی مجلس دموکرات’ سوال از Barr Swalwell: بر گرفته مایکل کوهن را به عنوان برگ برنده را fixer Nadler در تصادف جلوتر از بر شنیدن بیشتر.

تبلیغات

جولیانی دارای روابط اوکراین و در سال گذشته به افتخار علنا از سفر به این کشور به منظور بررسی بایدن گذشته.

“من حدس می زنم من می خواهم درخواست توضیح از رتبه بندی اعضای چرا او فقط آماده به پاسخ به یک سوال ساده آیا او با دریافت مواد شده اند که به سوال نامیده می شود که به نظر می رسد طراحی شده برای بدنام سابق معاون رئیس جمهور ایالات متحده, اما حداقل به اشتراک گذاری آنها را با بقیه کمیته” مالونی گفت: در این بسته-درب شنوایی با توجه به متن منتشر شده توسط کمیته پنج شنبه.

سوال در بخشی از جلسه روز شنبه که کمیته رای دادند و در امتداد خط حزب اجازه می دهد تا همه اعضای پایین مجلسی برای نمایش اطلاعاتی که دموکرات ها ارسال به اف بی آی هشدار این سازمان است که در مورد یک کمپین برای بی اعتبار سابق معاون رئیس جمهور با توجه به گزارش از سی ان ان.

مالونی در ادامه به گفتن تشکر. آدام شیفآدم بنت SchiffHillicon دره: خانه پنل کوره tech اجرائی در حد پیش بینی شده ضد تراست شنوایی | Infinite به کد عمومی به عنوان آن را هل در مقابل ‘اطلاعات’ | خانه اینتل پنل گسترش دسترسی به خارجی دروغ شواهد خانه اینتل کمیته رای به همه کاربران دسترسی خارجی به دروغ شواهد Hillicon دره: ارشد هوش رسمی هشدار روسیه ایران و چین با هدف قرار دادن انتخابات | تهمت به او می گوید ” اغلب تاسف خود را توییتهایی | Tech مدیر عامل جلسه به تعویق افتاد برای John Lewis خدمات بیشتر (D-کالیفرنیا.) رئیس کمیته اطلاعات که وجود دارد گزارش های عمومی است که جمهوری خواهان کنگره را دریافت مواد از اوکراین و نماینده مجلس و که آنها “نمی خواهد ممنوع از افشای.”

“اما حداقل من هم درک می کنم که اکثریت کارکنان درخواست از اقلیت که آنها با اکثریت کارکنان به طوری که ما ممکن است آنها را ارزیابی مستقل” Maloney ادامه داد.

تبلیغات

نیویورک کنگره اضافه شده است که درخواست خود را به Nunes این است که آیا او “آماده به فاش کردن به این کمیته که آیا او با دریافت مواد شده اند که به سوال نامیده می شود در گزارش از Andrii شد و اگر چنین است آیا او آماده است برای به اشتراک گذاری آنها را با بقیه کمیته” با توجه به سی ان ان.

شیف سپس پرسید Nunes اگر او می خواهم برای پاسخ به Maloney که Nunes پاسخ داد: “نه.”

Maloney دوباره فشرده Nunes, درخواست از او اگر او می گویند که آیا یا نه او موفق به دریافت مواد.

“رتبه بندی عضو آماده به حتی در پاسخ به این سوال ؟ چگونه در مورد آن آقای Nunes? آیا شما دریافت یک بسته از Andrii شد یا نه ؟ و به شما به اشتراک گذاشتن با کمیته یا نه؟” Maloney ادامه داد.

با توجه به transcript, Nunes جواب نداد.

“من حدس می زنم این یک مورد که در آن سکوت صحبت می کند جلد است.”

در این جلسه پس از آن موکول توسط شیف زیر را ارز.

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی و رئیس جمهور متحدان بارها و بارها تحت فشار قرار دادند یک ادعای بی اساس است که معاون سابق رئیس جمهور استفاده از قدرت خود را برای کمک به پسرش هانتر بایدن که در زمان خدمت در هیئت مدیره از یک انرژی اوکراین شرکت Burisma.

متن پیام منتشر شده در اوایل سال جاری نشان داد ارتباط میان یک عضو از Nunes کارکنان و لو Parnas نزدیک اوکراین وابسته جولیانی را که دستگیر شد به صورت مالی مبارزات انتخاباتی نقض در مورد ملاقات با دادستان اوکراین برای دریافت اطلاعات در مورد بایدن با توجه به لس آنجلس تایمز.

تپه رسیده به Nunes نظر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر