تعداد Covid-19 موارد در عربستان سعودی در صدر 100,000 مرگ و میر در 712

ریاض: عربستان سعودی تایید کرده است 3,045 موارد جدیدی از کروناویروس بیش از 24 ساعت گذشته از رکورد 3,121 روز قبل که به ارمغان می آورد این کشور تجمعی شمارش به 101,914 وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

تعداد افراد آلوده در انگلستان رو به افزایش بوده است از اواخر ماه مه به عنوان coronavirus مربوط به محدودیت شده اند به تدریج برداشته.

با توجه به وزارت تلفات در عربستان سعودی تا کنون رسیده 712. در همان زمان 72,817 Covid-19 بیماران به طور کامل بهبود یافتند.

در اواخر ماه مه مقامات در عربستان سعودی منتشر پیشنهاد برای شروع یک گام به گام کاهش مستند اقدامات تا 21 ژوئن زمانی که حکومت به محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش Covid-19 برداشته خواهد شد تقریبا در تمام شهرستانها. به ویژه در مساجد عربستان در حال حاضر از سر گرفته نماز جمعه تعداد زیادی از عمومی و خصوصی کسب و کار شده اند مجاز به ادامه فعالیت و دولت نیز لغو ممنوعیت پروازهای داخلی و مرزی سفر با هر وسیله حمل و نقل.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>