NTSB: Roy Halladay با مواد مخدر انجام stunts در هنگام سقوط هواپیما

فورت لادردیل فلوریدا. — Baseball Hall of Famer روی Halladay سطوح بالايی از آمفتامین در سیستم و انجام شد شدید بند زمانی که او کنترل خود را از دست هواپیما های کوچک و nosedived به خلیج مکزیک در سال 2017 قتل او با توجه به یک ملی ایمنی حمل و نقل گزارش.

Halladay بود آمفتامین سطح حدود 10 برابر سطوح درمانی در خون او همراه با سطح بالایی از مورفين و یک داروی ضد افسردگی است که می تواند به اختلال در قضاوت به عنوان او انجام بالا-زمین صعود و چرخش تند و گاهی در عرض 5 فوت از آب گزارش روز شنبه گفت: Nov. 7, 2017, تصادف در سواحل فلوریدا.

مانور قرار داده و بارهای از نزدیک به دو برابر گرانش در هواپیما یک Icon A5 که Halladay تا به حال خریداری یک ماه قبل است. در آخرین مانور Halladay وارد یک شیب صعود و سرعت کاهش یافت و به حدود 85 مایل در ساعت. پروانه محور هواپیما رفت و به nosedive و شکست به آب است. این گزارش گفت: Halladay, 40, درگذشت بلانت نیروی ضربه و غرق شدن است.

این گزارش را به دلیل نهایی برای سقوط. که انتظار می رود به زودی صادر می شود.

“دیروز NTSB گزارش Roy حادثه دردناک برای خانواده ما آن را به عنوان باعث شده است که ما را به بطور منظم احساس بدترین روز زندگی ما” Halladay همسر, Brandy در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “آن تقویت شده است آنچه که من قبلا اظهار داشت که هیچ کس کامل نیست. اکثر خانواده ها مبارزه در برخی از ظرفیت و ما از این قاعده مستثنی بود. ما با احترام از آنها بخواهید که شما را نمی فرضیات یا قضاوت.”

حدود یک هفته قبل از سقوط سابق Toronto Blue Jays و فیلادلفیا فیلیز right-hander حال پرواز هواپیما تحت خلیج تمپا یاد پل هوایی پل ارسال در رسانه های اجتماعی “پرواز Icon A5 بیش از آب است مثل پرواز یک جت جنگنده!”

Halladay, هشت-زمان همه ستاره و دو بار Cy جوان برنده جایزه, تن به تن, یک بازی کامل و یک حذفی هیچ-hitter وظیفه در سال 2010. او برای آبی جیز از سال 1998 تا سال 2009 و برای فیلیز از 2010 طریق ’13, رفتن 203-105 با 3.38 عصر. او القاء شد به سالن از شهرت پس از مرگ نویسنده در سال گذشته است.

Halladay تا به حال گرفته شده از یک دریاچه در نزدیکی خانه اش حدود 15 دقیقه قبل از سقوط و قبلی گزارش گفت که او پرواز در حدود 105 مایل در ساعت فقط 11 فوت بالاتر از سطح آب قبل از او شروع به انجام مانور. او تا به حال حدود 700 ساعت از زمان پرواز پس از گرفتن مجوز خلبان در سال 2013 گزارش قبلی گفت: از جمله 51 ساعت در نماد A5s با 14 در هواپیما که سقوط کرد. این گزارش گفت: Halladay شد و برای درمان سوء مصرف مواد دو بار بین سال های 2013 و 2015.

نورد در سال 2014 A5 یک دوزیست هواپیما به معنای درمان مانند یک ATV, قطعه ای از آخر هفته های تفریحی دنده با بال تاشو است که به راحتی می توان تریلر در تریلر به یک دریاچه که در آن می توانید آن را از آب.

مردی که رهبری این هواپیما را طراحی و 55 ساله جان موری Karkow درگذشت در حالی که پرواز یک A5 بیش از دریاچه Berryessa در نپا شهرستان در 8 مه سال 2017 تصادف NTSB نسبت به خطای خلبان.

از آنجا که سقوط آیکون صادر ارشاد به صاحبان آن دو هفته قبل از Halladay حادثه گفت که هر چند کم ارتفاع پرواز “می تواند یکی از با ارزش ترین و هیجان انگیز انواع پرواز” آن “می آید با یک ذاتی مجموعه ای از خطرات اضافی که نیاز به ملاحظات اضافی.”

آن اضافه شده که روشهای سنتی آموزش خلبان متمرکز در ارتفاع بالا پرواز “می کند کمی برای آماده سازی خلبانان برای چالش های منحصر به فرد از ارتفاع کم پرواز است.” نماد گفت: NTSB که Halladay دریافت کرده و بررسی هدایت.

وجود دارد هیچ نشانه ای در این گزارش Halladay دریافت کم ارتفاع آموزش.

تری اسپنسر یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>