NSA پیام به پلیس: دموکراسی نتواند اگر شما موفق به اجرای قوانین

دهلی نو:
به عنوان پلیس دهلی میدارد قطعات پس از خشونت در شمال شرق دهلی نو, مشاور امنیت ملی (NSA) agnew در روز پنج شنبه خبر از استرن پیام برای آژانس های اجرای قانون برای اینکه قادر به مهار شورش.

پلیس پیدا شد که مایل به عنوان سه روز ضرب وشتم آغاز شده است که در 23 فوریه در دهلی ادعا 53 زندگی و مجروح شدن بیش از 300 نفر است.

“قانون ساخت ترین و مقدس در دموکراسی است. و شما مجریان آن قانون است. اگر شما موفق به اجرای قوانین دموکراسی نتواند. قانون است به عنوان خوب به عنوان آن اجرا شده است بر روی زمین” Doval گفت: در افتتاح جوان Superintendents پلیس کنفرانس در Gurugram.

در واقع پس از عود Doval تا به حال به گام برای کنترل آسیب و متعاقبا اتحادیه وزارت خانه منصوب ارشد پلیس هند سرویس (IPS) افسر S. N. Shrivastava به عنوان پلیس دهلی کمیسر جایگزین Amulya Patnaik.

“پلیس نه تنها باید عادلانه و معتبر اما آنها نیز باید به عنوان دیده می شود عادلانه و معتبر” Doval گفت: “مردم ممکن است نگاهی به عنوان مثال از یک پلیس انجام چیزی و که می تواند ایجاد یک درک کلی از تمام پلیس بودن که در راه است.”

با پلیس دهلی رو به توپخانه ضد هوایی برای قادر بودن به آدرس رو به رشد ناآرامی بین ضد و نرم افزار-تابعیت متمم قانون (CAA) معترضان در سراسر شاهین باغ جامع Millia اسلامی و دانشگاه جواهر لعل نهرو (JNU), Doval گفت: نیروی مورد نیاز یک جراحی کشیدن صورت برای به دست آوردن شهرت خود را.

“این احساس است که کسی که اجرای این قانون حاکم است اما در یک دموکراسی است که مورد است و تلاش برای انجام این کار باعث خواهد شد مقاومت در میان مردم است. حتی اگر یک پلیس چه چیزی خوب است و این پیام است گسترش از طریق رسانه های اجتماعی و سپس مردم را بیشتر احساس اطمینان است.”

به عنوان شمال شرق دهلی limps بازگشت به حالت عادی دهلی معاون فرماندار آنیل Baijal در روز پنج شنبه برگزار می شود جلسه ای با اعضای کمیته صلح از خشونت متاثر از منطقه. صفحه اصلی وزارت گفت: “یک ساعت مچی نزدیک در حال نگه داشته و بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی که ممکن است انتشار شایعات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>