واقعیت برنده آژانس امنیت ملی (NSA) خلاف کاران آمریکا برای نشت اطلاعات طبقه بندی شده در روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 درخواست رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از مطبوعات آزاد بیشتر برای بخشش دوشنبه.

برنده وکیل آلیسون Grinter گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در دالاس است که او را ارسال کنید 4,500 نامه حمایت به اداره فدرال عفو وکیل که به توصیه رئیس جمهور در عفو علاوه بر دادخواست با توجه به رهگیری.

برنده شد و محکوم به پنج سال و سه ماه از شروع در ماه اوت سال 2018 پس از اعتراف به دادن اطلاعات طبقه بندی شده درباره تلاش روسیه برای هک انتخابات محلی قبل از انتخابات 2016 به یک تحقیقی وب سایت خبری گاردین گزارش شده است.

تبلیغات

“ملی ما روند شفا نمی شروع تا زمانی که ما ببخش ما راستان و شروع کار بازسازی آنچه را از ما گرفته شد: تامین امنیت انتخابات پاسخگویی برای کسانی که تلاش برای تضعیف دموکراسی ما و حفاظت از آمریکا حق دولت و مردم” Grinter این گزارش گفت: در این کنفرانس است. “هیچ یک از این می تواند شروع به صورت جدی در حالی که ما هنوز مجازات کسانی که به ما بگویید حقیقت است.”

این دادخواست مدعی است که برنده حبس است “هزینه های غیر ضروری برای حفاظت از مکان های سنگین به سلامتی و تندرستی و نه متناسب با شدت جرم او.”

رئیس جمهور قبلا اظهار نظر در برنده صدور حکم در یک ماه اوت سال 2018 صدای جیر جیر که در آن او به طور خاص با انتقاد سپس-دادستان کل جف جلساتجفرسون (جف) Beauregard SessionsAlabama سنا مدعی بازدید جلسات در تبلیغ جدید: ‘هیلاری هنوز ain’t در زندان’ بر پشت در صندلی داغ McCabe: “من فکر نمی کنم من تا به حال خواهد بود و از این رئیس جمهور و قاتلی دیوانه خشم’ بیشتر و به نام برنده جنایات “‘سیب زمینی کوچک’ نسبت به آنچه هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonThe دموکراتیک دربی تخریب خوان ویلیامز: نیست تعداد بایدن از نامزدهای انتخاباتی اوباما در مدار موفق به سرمایه گذاری در روابط شخصی بیشتر بود” در اشاره آشکار به خصوصی ایمیل سرور کلینتون نگه داشته به عنوان وزیر امور خارجه.

برنده گفت: در سال 2018 مصاحبه با رادیو فردا که “او نمی تواند از او تشکر می کنم به اندازه کافی” برای صدای جیر جیر.

“من نمی خواهم به فرض هر چیزی به عنوان به آنچه که در سر او اما” کوچک سیب زمینی ” شد یک نفس هوای تازه. آن را واقعا به من بخندی. آن را به من از من و خانواده خود. ما سعی می کنیم به یک شوخی از همه چیز. ما هر روز خنده مهم نیست که چقدر بد همه چیز و او واقعا به یک کل حس شوخ طبعی به چیزی که علت آن کاملا عجیب و غریب,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر