در حال حاضر 24 متحده یکپارچه به “یک ملت یک جیره کارت’ طرح

سه متحده از جمله مانیپور ناگالند و Uttarakhand, همراه با قلمرو اتحادیه (UT) از جامو و کشمیر را یکپارچه شده است با “یک ملت یک جیره کارت’ طرح, غذا, وزیر Ram, Vilas Paswan توییتی. با این حال در مجموع از 24 ایالت/UTs متصل هستند تحت یک ملت یک جیره کارت’ با اثر از 1 اوت سال 2020 است.

این 24 متحده/UTs هستند یعنی آندرا پرادش بیهار, Dadra & ناگار هاولی و دامان & دیو, گوا, Gujarat, Haryana, هیماچال پرادش, جامو و کشمیر, Jharkhand, Karnataka, کرالا, Madhya Pradesh, ماهاراشترا, مانیپور, میزرم ناگالند لزبين پنجاب راجستان هند, Telangana, تریپورا, Uttar Pradesh و Uttarakhand.

در نظر گرفتن به, توییتر, BJP رئیس JP Nadda تبریک گفت نارندرا نخست وزیر و وزیر اتحادیه مواد غذایی و توزیع Ram, Vilas Paswan برای حرکت می کند.

“تبریک به نخست وزیر نارندرا جی و رم Vilas Paswan جی به عنوان سه ایالت مانیپور ناگالند و Uttrakhand و قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر نیز پیوست “یک ملت یک جیره کارت’. این تضمین امنیت غذایی به 65 کرور مردم در 24 متحده با هدف پوشش کل کشور از 31 مارس سال 2021” او هنوز توییتی.

“یک ملت یک جیره کارت’ طرح به strt در سراسر هند 31 مارس. در اینجا این است که همه شما نیاز به دانستن در مورد این طرح:

1) با این حدود 65 کرور ذینفع متشکل از 80 درصد از کل سود پوشش داده شده تحت ملی امنیت غذایی عمل می کنند (NFSA) هم اکنون می توانید دریافت یارانه جیره از هر نقطه در این 24 متحده و اتحادیه سرزمین.

2) باقی مانده متحده/UTs را هدف قرار داده و به یکپارچه ملی در حمل ماه مارس سال 2021.

3) زمانی که همه کشورهای در حال یکپارچه تحت یک ملت یک جیره کارت’ طرح 81 کرور NFSA ذینفع می تواند سود سود رم پیلس Paswan گفت.

4) تحت “یک ملت-یک جیره کارت’ ابتکار واجد شرایط ذینفع خواهد بود قادر به سود خود تحت عنوان foodgrains تحت NFSA از هر عادلانه قیمت مغازه در کشور با استفاده از همان جیره کارت.

5) آندرا پرادش بیهار, Dadra & ناگار هاولی و دامان & دیو, گوا, Gujarat, Haryana, هیماچال پرادش, جامو و کشمیر, Jharkhand, Karnataka, کرالا, Madhya Pradesh, ماهاراشترا, مانیپور, میزرم ناگالند لزبين پنجاب راجستان هند, Telangana, تریپورا, Uttar Pradesh و Uttarakhand در حال 24 متحده که در آن سهمیه کارت قابل حمل پیاده سازی شده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme