نوارتیس با تمرکز بر افزایش, داده, دیجیتال, قابلیت های: آرنو Tellmann

حیدرآباد:
شناخته شده برای آن نوآوری و استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی (AI) شرکت داروسازی نوارتیس حال راه اندازی یک بی سابقه ای پنج مولکولی جدید اشخاص در 2019. با یکی از آن سه عمده جهانی مواد مخدر توسعه مراکز (GDD) در حیدرآباد آرنو Tellmann رئیس نوارتیس GDD هند صحبت می کند در مورد این شرکت در حال انجام کار و نقشه راه برای آینده است. ویرایش گزیده ای:

چه درمانی مناطق که نوارتیس GDD هند در حال کار بر روی?

ما حدود 500 آزمایش های بالینی انجام شده در سطح جهان و حدود 160 مولکول است که ما در حال کار بر روی. که البته جهانی, اما زمانی که شما نگاه در GDD هند در یک راه یا دیگری ما کمک به همه آنها را. ما قابلیت های ساخته شده بیش از 12 سال گذشته در تمام فعالیت های مربوط وقتی که می آید به کارآزمایی بالینی انجام و توسعه ترکیبات.

ما در حال قوی در تحقیقات فنی و توسعه ایمنی بیمار و البته کارآزمایی بالینی, مدیریت, مدیریت داده های آماری برنامه نویسی و تجزیه و تحلیل. در تمام این مناطق وجود دارد که سهم قابل توجهی از هند تیم. ما به حمایت از توسعه RTH258 (brolucizumab) که یکی از پنج عمده مصوبات سال گذشته برای نوارتیس. آن را برای مرطوب AMD (age-related macular degeneration, همچنین شناخته شده به عنوان نئو-عروقی) یکی از فروشندگان پیشرو علل کوری در افراد مسن و بیماران است.

چه چالش هایی که نوارتیس چهره در هند برای آزمایش های بالینی?

من فکر می کنم وجود دارد شده است یک توسعه مثبت بیش از چند سال گذشته. در خصوص تغییرات در قوانین و مقررات در ماه مارس سال 2018 مفید واقع شده اند را قادر می سازد نوارتیس انجام آزمایش های بالینی در هند. ما یکی از بزرگترین شرکت های دارویی از نظر بالینی فعالیت در هند.

بسیار قوی چیزی در هند وجود دارد که بسیاری از بیمارستان ها که مایل به کمک. ما در حال تقویت این قابلیت ها و در بسیاری از مناطق ما برنامه ریزی برای راه اندازی محصولات در هند. وجود دامنه برای تقویت سهم در هند.

آیا دیدگاه های خود را در ثبت اختراع رژیم در هند ؟ شده است وجود دارد تغییرات مثبت ?

شده است وجود دارد یک توسعه مثبت طی یک یا دو سال. آنچه کلیدی است برای ما به عنوان یک صنعت است که ما باید برخی از قابل پیش بینی و برخی از امنیت و وقتی که می آید به سرمایه گذاری بلند مدت و حفاظت از IP (مالکیت معنوی). هند در راه حق و ما هنوز هم می خواهم برای دیدن بیشتر تحولات واقعا ارائه جامد هدایت و قانون است که قادر به نوآوری محور در هند است.

نوارتیس شده است در خط مقدم با استفاده از هوش مصنوعی. رفتن به جلو, چگونه شرکت خود را رفتن به اهرم این ؟

ما در خط مقدم (استفاده از هوش مصنوعی) در صنعت داروسازی و سرمایه عظیمی از داده ها. ما بیش از دو میلیون بیمار در سال از کارآزمایی بالینی داده است که بسیار دقیق و سازمان یافته. ما می خواهم به استفاده از این دارایی بیشتر و دیدن اگر وجود دارد هر گونه فرصت ها وقتی که می آید به هوش مصنوعی و predictive analytics.

آیا شما فکر می کنم هوش مصنوعی استفاده می شود برای کشف مواد مخدر در آینده?

بله آن خواهد بود. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد در بسیاری از مناطق و برای برنامه ریزی بهتر و پیش بینی از آزمایش های بالینی. برای مثال یکی از چالش های این صنعت با آن مواجه است این است که, استخدام در آزمایش های بالینی. هنگامی که شما حق داده مجموعه شما می توانید برخی از پیش بینی تجزیه و تحلیل نه تنها به می دانم که چگونه به راه اندازی آزمایشی, اما همچنین می دانیم چگونه به مطمئن شوید که شما حق بیمار جمعیت.

در سطح جهان است نوارتیس کشف هر گونه مواد مخدر با استفاده از هوش مصنوعی ؟

هوش مصنوعی در حال استفاده در منطقه از دستگاه های مانند تلفن های هوشمند است که می تواند کمک در تشخیص برای بیماران. ما در حال کار به طور فعال بر روی راه حل های دیجیتال که با دوربین از آی فون شما می توانید صفحه نمایش یک ضایعه و از طریق اخباری تجزیه و تحلیل و یادگیری عمیق, تلفن و یا برنامه به شما خواهد گفت که این خطر وجود دارد که آن را می تواند بدهد. ما باید یک برنامه است که سلامت کارگران و یا در بيماران تحت تاثیر کشورهایی مانند برزیل و حتی هند می توانید استفاده کنید.

چگونه شما را انتخاب کنید زمینه را برای تحقیق و توسعه ؟

ما 160 مداوم برنامه های. آن است که بخشی از رانده مناطق ما قوی هستند و البته که در آن وجود دارد نیازهای برآورده نشده وقتی که می آید به بار بیماری.

آنچه در حال حاضر تمرکز بر مناطق برای نوارتیس?

منطقه تمرکز در حال حاضر است برای کمک به ماموریت ما در رانندگی این برنامه های جهانی. یک منطقه خاص خواهد بود مدیریت چرخه عمر محصولات. ما می خواهم برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه فرصت ها برای افزایش رسیدن به برخی از مولکول های ما در حال حاضر توسعه و افزایش جمعیت از بیماران است که می تواند از آن بهره مند شوند.

دوم این است که ما داده ها و استراتژی های دیجیتال. به دنبال در خارج بزرگ استعداد چشم انداز در هند با تمام نوآوری اتفاق می افتد از نظر آن شرکت های فن آوری افزایش دامنه خود را اینجا (حیدرآباد/هند) ما نیز افزایش توانایی ما برای حمایت از این سازمان جهانی در داده های دیجیتال و جلو از حیدرآباد.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>