یادداشت از Comuna 13

واقع در رشته کوه های آند مدلین یکی از کلمبیا بدنام ترین شهرستانها — بدنام به عنوان به تصویب رسید از کلمبیا پروردگار مواد مخدر پابلو اسکوبار موضوع بسیار محبوب Netflix سری Narcos. و دور در گوشه ای از سابق ‘پایتخت قتل جهان است Comuna 13 یک بار یکی از خطرناک ترین مکان ها در جهان و در حال حاضر در یک مهد هنر و فرهنگ و نماد مبارزه با ترور.

شهر مدلین تقسیم شده است Comunas یا کمون; Comuna 13 یک اتفاقی زاغه نشسته بر روی تپه بالا و ساخته شده از هزاران رنگ روشن خانه — بسیار یادآور Dharavi اما خیلی بیشتر Instagram پسند. چه مجموعه Comuna 13 به غیر از لون دیگر 15 شهرداری است قابل توجه هنر خیابانی و گرافیتی شما در پیدا کردن بر روی هر دیوار در این پرجمعیت منطقه به تقریبا 1.5 لاخ مردم از کلمبیا ونزوئلا و مکزیک است.

جنگ های خونین

در نگاه اول نقاشی های دیواری است که سخت به درک: گله ای از فیل ها گریه یک گروه از گیجی مردم به دنبال جایی در خاص است. اما در هر قطعه از هنر در Comuna 13 یک پیام قوی نه تنها برای ساکنان کمون اما به جهان است. اگر شما نگاه از نزدیک در هر فیل در گله حمل یک دستمال سفید به معنی صلح در حالی که ضخیم اشک رول پایین چشم خود محزون درباره خشونت بار شایع در اینجا. آن سخت است برای مردم برای فراموش کردن خشونت که زمانی بخشی از زندگی خود را; و فیل بیشترین حافظه است. یکی دیگر از نقاشی دیواری قطاری آناتومی صورت انسان هر طرف آن از رنگ های مختلف و جذاب برای پایان دادن به نژاد پرستی علیه آفریقایی-کلمبیایی است.

وقتی اسکوبار درگذشت چند باندهای سعی در کنترل مدلین منجر به جنگ خونین به عنوان جوانان برداشت سلاح های خریداری شده با پول به دست آمده از قاچاق مواد مخدر است. Comuna 13 اتفاق افتاده در بزرگراه ها استفاده می شود به حمل و نقل مواد مخدر مدلین. میلیون ها نفر از مردم جان خود را از دست باند به خشونت در کمون قبل از دولت در پا. اما همه امید صلح بودند نقش برآب زمانی که دولت اخراج یکسره در خانه به هدف گانگستر. در نتیجه از دست دادن عظیم گناه غیر نظامی زندگی می کند. آمبولانس نمی تواند مذاکره شیب تند که در آن منطقه نشسته. این بود که مردم از Comuna 13 گرد هم آمدند و دست تکان داد سفید دستمال symbolising صلح و پایان دادن به چهار روز از قتل عام. هنرمندان اعتراض کردند پاشش دیوارها را با رنگ به تصویر کشیدن مردم رنج می برند. و در نتیجه متولد خیابان هنر Comuna 13.

بسیاری از تشابه

امروز Comuna 13 می بیند نمرات از گردشگران هر روز و هیچ یک از آنها می رود و بدون مراجعه به استودیو برخی از کمون معروف ترین هنرمندان که به لطف رسانه های اجتماعی در حال حاضر یک منبع الهام بخش برای دیگران در کمون بیش از حد. بنابراین آنچه در آغاز به عنوان یک خروجی برای مردم از Comuna 13 در حال حاضر منبع اصلی درآمد برای دهکده کوچک. بازدید کنندگان به مدلین آن را یک نقطه برای بازدید Comuna 13 انتخاب کنید تا محلی هنر و ارسال تصاویر در Instagram.

Comuna 13 مرا به یاد بمبئی Dharavi که در آن ‘زاغه گردشگری’ جشن جامعه پذیری و زیرزمینی و هنر و موسیقی و رقص و حرکات. و در عین حال Dharavi و Comuna 13 قطب از هم جدا هستند. خشونت است که هنوز هم بخشی از Comuna 13 و مافیا هنوز کنترل آن است. و هر کسب و کار کوچک به پرداخت برای حفاظت از پول’ به کارفرمایان است. همه چیز ایدهآل نیست اما امید است عفونی چیز در Comuna 13.

مدلین نیز زادگاه مشهور مجازی هنرمند و مجسمه ساز فرناندو Botero که آثار زینت شانزه لیزه در پاریس و خیابان پارک در نیویورک است.

به عنوان من ترک Comuna 13 یک گروه از کودکان رول بزرگ کارگران در شیب و دوش آن با آب و صابون ایجاد یک تغییر آب اسلاید. آنها فریاد gleefully, دعوت به پیوستن به آنها را در خود نوآورانه ورزشی آب به شدت مسلح پلیس می ایستد گارد و شب می افتد به آرامی در کمون.

یک آبی واقعی Punjabi نویسنده می تواند عبور از هفت دریا برای یک دال makhani و مرغ کره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>