در دو هفته گذشته جهان را منقبض نمایی. ممکن است ما می دانیم این اتفاقات در نیویورک و لندن و هنگ کنگ و سنگاپور, اما سفر به هر یک از این مکان یک رویای دور. نزدیک خانه حتی یک پیاده روی به همسایگی نوار و یا ملاقات با دوستان از سوال.

اما در این آب و هوا از قطعیت طبیعی جهان نخواهد بود reined در. در تراس خارج پنجم من-طبقه آپارتمان یک peepal درخت نگه داشته است در خلیج توسط شل و ول توری اما اکوسیستم آن را پشتیبانی به من می دهد یک حس امید و آرامش و یک یادآوری است که زندگی می کند بر روی بروید. این مستند به من کمک کرد دیدن چیزی است که به معنای واقعی کلمه حق در مقابل من در تمام طول.

درخت زندگی

صبح تا شب این درخت دارای بازدید کنندگان: پرندگان و خفاش ها می آیند هر روز به انتخاب در آهک به اندازه میوه هایی که سیگنال که بمبئی فصلی افت در دمای پشت سر ما و ما تنها رطوبت و گرما و در حال حاضر اجتماعی فاصله به نگاه به جلو به.

به عنوان من نشسته در جدول در تراس تظاهر به کار می کنند اما در واقع خواندن بیشتر در مورد coronavirus موسیقی من بازی قطع شده است توسط chirps و تماس های از گنجشک مسگر barbets قرمز-بادی bulbuls گل رز-ringed parakeets مشترک mynas koels کلاغ و بادبادک. هر یک خود شخصیت متمایز: مسگر barbets مثلا در حال حفظ زمانی که من دریافت بیش از حد نزدیک به یک عکس; اما کلاغ فقط ثابت شما را با خیره قسمت مغرور و بازیگوش شجاعانه شما را به آمدن نزدیک تر است.

این جامعه به من یادآوری می کند که اگر چه ما در تلاش برای ایجاد نوعی نظم در زیر این مستند ریتم طبیعت هستند و بدون آن همه است.

و در حال حاضر بشریت به دام افتاده در یک الگوی برگزاری این رابطه همزیستی بین درخت و پرنده یک منبع از شادی و امید. بله ما تلویزیون و کتاب ها و لپ تاپ ها اما تجربه زندگی از طریق یک صفحه نمایش است که با واسطه و گاهی اوقات می تواند حتی بیشتر احساس منزوی.

به جای آن قطعه از زندگی من در peepal درخت است که به سهولت روز من در داخل خانه. من پیگیری مسگر barbet و من خیره شدن رنگ آن قرمز و زرد و سبز چمن و حرکات آن سبکبار و رایگان.

تماشای این پک در یک میوه تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان آن سر پر جنب و جوش میان پرده به یکنواختی. این یک خط تیره از رنگ است که در می یابد راه خود را از طریق شاخه های که برگ رقص نسیم و جسته جسته برق زدن آنها به عنوان گرفتن نور در آرایه ای از زرد و سبز است.

این تنها زمانی که خفاش ها پرواز در شب به جشن و غوغا وارونه در شاخه های که من به یاد دارم که چرا ما به دام افتاده در داخل خانه در وهله اول. سپس من با توجه به عقب حرکت می کند به بسیاری از صفحه نمایش به اخبار از مکان های دوردست و به دیگر افرادی که همچنین پیدا کردن آرامش در چیزهای کوچک.

بمبئی مبتنی بر مواد غذایی و سفر نویسنده است کشف جهان اطراف او را به عنوان او با این نسخهها کار از خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im