برجسته جراح ارتوپدی دکتر جیمز اندروز است به طور موقت متوقف تامی جان عملیات در فلوریدا مرکز پزشکی در پی این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وی روز شنبه از موسسه خود را در خلیج فارس نسیم. بعضی از آنها سوال که آیا ترمیمی جراحی آرنج برای ballplayer ضروری روش در این زمان.

“ما در حال انجام هر غیر فوری یا غیر اورژانس مراحل از جمله تامی جان عمل جراحی در انطباق با فرماندار منظور اجرایی. ما در حال پیوستن به این محدودیت ها و همه این موارد به حالت تعلیق در این زمان” یک بیانیه از یک اندروز موسسه سخنگوی گفت.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به تازگی با صدور یک فرمان اجرایی که میله “هر پزشکی غیر ضروری و غیر فوری یا غیر اضطراری روش یا عمل جراحی” است که نمی خواهد با قرار دادن بیمار در معرض خطر اگر به تعویق افتاد.

غول استارت تایلر Beede و همچنین کریس فروش (Red Sox) نوح Syndergaard (Mets) و لوئیس سورینو (یانکی ها) هستند و در میان تنگ که تا به حال تامی جان عمل جراحی پس از بهار آموزش آغاز شده است, انجام شده توسط پزشکان مختلف.

فروش عمل جراحی انجام شده توسط Los Angeles Dodgers سر پزشک تیم دکتر نیل ElAttrache در روز دوشنبه. ElAttrache همچنین نگاه Syndergaard وضعیت.

“من می دانم که من قصد دارم به مورد انتقاد قرار گرفتن برای مراقبت از این نوع بچه ها, اما آن را ضروری برای معیشت خود را,” ElAttrache گفت: وقایع هفته گذشته است.

در جای دیگر

کوسه شد

با ASU بازیکن

کوسه توافق برای قرارداد رایگان-نمایندگی کالج defenseman Brinson Pasichnuk. مدیر کل داگ ویلسون اعلام کرد این معامله را در ایالتی آریزونا آلوم.

Pasichnuk, 22 بود کاپیتان نهایی خود را دو سال در کالج و او تا به حال 11 گل و 26 پاس گل در 36 بازی این فصل برای خورشید شیاطین. او 121 عکس های led تمام defensemen در کشور و به او رتبه دوم را در اهداف و سوم کمک می کند.

NFL: کلیولند براونز برنامه ریزی برای ثبت نام رایگان-عامل دفاعی در پایان Adrian Clayborn به دو سال 6 میلیون دلار قرارداد یک فرد آشنا با این مذاکرات گفت: آسوشیتد پرس. Clayborn که صرف در فصل گذشته با آتلانتا شاهین موافقت کرده است به نظر در یک معامله که شامل یکی دیگر از $1 میلیون نفر در انگیزه. او تا به حال چهار کیسه در 15 بازی فصل گذشته با شاهین است.

کالج بسکتبال: صرف نظر کردن از واجد شرایط بودن و اعلام برای NBA پیش نویس شد آریزونا دانشجوی سال اول Zeke Nnaji و میسوری دوم خاویر پینسان و نوجوانان Mitchell اسمیت و ارمیا Tilmon. هیچ یک استخدام یک عامل و همه می تواند به بازگشت به مدرسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im