نه فقط قوم و هر مایل زن می تواند به عنوان یک جانشین می گوید تومان پنل

دهلی نو:
نه تنها “بستگان نزدیک” اما هر مایل زن باید اجازه داده شود تا به عنوان یک مادر جانشین در یک مجلس پانل گفت: اتخاذ مشاهده عملی در رحم جایگزین (تنظیم) لایحه 2019.

این Rajya سبها انتخاب کمیته رهبری Bhupender Yadav که بررسی قانون پیشنهادی گفت: این محدودیت که یک مادر جانشین باید یکی از بستگان نزدیک باید حذف به عنوان آن را به طور بالقوه محدود در دسترس بودن قائم مقام مادران و در نتیجه تاثیر می گذارد واقعا نیازمند افراد.

این پنل همچنین گفت: یک زن مانند یک زن بیوه و یک زن مطلقه یا یک فرد هندی تبار (پیو) باید اجازه داده شود به سود از رحم جایگزین.

پانل حمایت ارائه که تنها نوع دوستانه رحم جایگزین (زمانی که قائم مقام حمل یک کودک با هیچ پولی جبران خسارت) باید اجازه داده شود و نه تجاری رحم جایگزین. “والا و الهی غریزه مادری نمی تواند اجازه داده می شود تبدیل به مکانیکی پرداخت خدمات نرم افزار-ایجاد عاری از الهی گرما و محبت” را گفت.

باروری و کارشناسان و gynaecologists باید گفت که توصیه های عملی هستند و باید به تصویب رسید در حالی که فریم قوانین. “عمل رحم جایگزین در کشور قطعا نیاز دولت و جهت آن را به صورت انجام شده با دستورالعمل های مناسب و از بین بردن استثمار که قائم مقام مادران را از طریق رفتن. نزدیک نسبی بند از لایحه تنها اضافه کردن به بدبختی های یک زن و شوهر عقیم به هیچ زنی باید حمل یک کودک نه ماه بدون پاداش” آن را گفت.

“حذف از پنج سال دوره انتظار قبل از اینکه به دنبال رحم جایگزین گام خوبی است. مشکل ناباروری نیز به شدت با سن و انتظار برای پنج سال مختل چرخه های بیولوژیکی از هر دو مردان و زنان است. مبارزه با مسائلی مانند ناباروری و پدر و مادر تنها هستند به خودی خود یک چالش به عنوان وجود دارد بسیاری از کلاله متصل به آن در جامعه و از جمله مقررات قربانی به قصد پدر و مادر” گفت: ریتا Bakshi, IVF کارشناس ارشد و متخصص زنان در دهلی نو-بین المللی مستقر در مرکز باروری.

“ممکن است برخی از اثبات شرایط پزشکی مانند عدم وجود رحم تولد غیر عملکردی رحم برداشتن رحم به دلیل سرطان, فیبروم, یا بیماران مبتلا به بیماری مزمن پزشکی که بارداری نرمال است رد کرد و آن را از نظر پزشکی ثابت شده فراتر از هر گونه شک و تردید که رحم جایگزین تنها گزینه” این کمیته گفت. نیاز به اخذ گواهی ثابت ناباروری است نه در همه توجیه در چنین مواردی است.

این پنل همچنین تاکید کرد که فن آوری کمک باروری (تنظیم) لایحه است که در انتظار تصویب هیئت دولت ممکن است گرفته شده تا قبل از رحم جایگزین (تنظیم) لایحه به عنوان هنر لایحه در درجه اول معاملات با ویژگی های علمی و جنبه های پزشکی که هم می توانند به ذخیره سازی جنین گامت و تخمک به عنوان موجود در رحم جایگزین لایحه.

این پنل همچنین گفت که پوشش بیمه ای برای مادر جانشین باید مطرح شود از 16 ماه در این لایحه پیشنهاد به 36 ماه.

این لایحه با اشاره به انتخاب کمیته توسط Rajya سبها در 21 نوامبر 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>