شمال متحده گروه با هم به خرید محافظ دنده

هفت شرق متحده خواهد شد و گروه با هم به خرید وسایل حفاظتی شخصی و دیگر لوازم پزشکی مورد نیاز در میان coronavirus همه گیر نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoNew نیویورک برای توزیع میلیون ها نفر بیشتر پارچه ماسک برای جمعیت های آسیب پذیر یک هیلاری کلینتون-باراک اوباما بلیط به جای جو بایدن? حتی ممکن است ؟ نیویورک گزارش 299 coronavirus مرگ و میر اندک سربازان ارتش از روز قبل بیشتر (D) اعلام کرد در روز یکشنبه.

کومو گفت: این حرکت کمک خواهد کرد که کشورهای دریافت تجهیزات او و دیگر رهبران دولت باید گفت برای هفته دشوار است برای به دست آوردن.

“[این] ما را رقابتی تر در بازار های بین المللی و به اعتقاد من آن را به صرفه جویی در پول مالیات دهندگان. من نیز بر این باورند آن را به ما کمک خواهد کرد در واقع این تجهیزات به خاطر من مشکل هنوز هم گرفتن تجهیزات و خرید تجهیزات” کومو گفت: در طول یک جلسه در روز یکشنبه ،

تبلیغات

“این فروشندگان از طرف دیگر آنها در حال برخورد با کشورهای آنها در حال برخورد با دولت فدرال است. چرا باید از آنها انجام کسب و کار با یک دولت راست زمانی که آنها می توانید کسب و کار با کل کشور ؟ بنابراین این کنسرسیوم من فکر می کنم به ما کمک خواهد کرد دریافت تجهیزات و می توانید آن را در یک قیمت بهتر,” او اضافه شده است.

این کنسرسیوم شامل, New York, New Jersey, کانکتیکات, پنسیلوانیا, دلاور, رود آیلند و ماساچوست است.

کومو گفت: غرب متحده را به اشتراک گذاری اطلاعات مربوط به فروشندگان “یافت می شود غیر مسئولانه” بر اساس سفارشات گذشته.

او گفت ایالات متحده همچنین نگاه کنید به خرید از فروشندگان در آمریکا و در منطقه شمال شرق زمانی که ممکن است.

نیویورک و نیوجرسی دو سخت ترین ضربه متحده با این بیماری همه گیر کوروناویروس با 316,415 و 126,744 تایید مثبت COVID-19 موارد به ترتیب بر اساس دولت داده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>