شمال شرق دهلی limps بازگشت به حالت عادی تلفات افزایش می یابد به 38

دهلی نو:
تلفات در دهلی نو همچنان به افزایش, با 38 مرگ و میر و بیش از 228 مجروح به خشونت و آتش سوزی و تیراندازی را لرزاند این شهرستان در شمال شرق منطقه پس از گروه و برابر شهروندی (متمم) قانون و یا کا زد شورش به مدت سه روز شروع یکشنبه.

“وضعیت طبیعی است و هیچ حادثه امروز صورت گرفت. کافی نیروهای مستقر شده اند. به عنوان بسیاری از 48 اولین گزارش اطلاعات (FIR) ثبت نام شده اند و تا کنون بیشتر فیرث در حال ثبت به عنوان ما در حال گرفتن اطلاعات بیشتر” سخنگوی پلیس دهلی M. S. Randhawa گفت: در روز پنج شنبه.

پلیس دهلی ادامه داد: گشت خشونت-مناطق آسیب دیده از Jaffrabad, Maujpur-Babarpur, Khajoori خاص و Gokulpuri در حالی که نیروهای شبه نظامی انجام شده پرچم راهپیمایی در سراسر منطقه و حتی به عنوان حکومت نظامی باقی مانده در Jaffrabad.

دو ویژه بررسی تیم های تشکیل میشدند تحت پلیس دهلی جرم شعبه در روز پنج شنبه برای بررسی خشونت و اگاهی از تمام موارد ثبت شده است. تمام تحقیقات مربوط به خشونت خواهد شد در حال حاضر گرفته شده توسط این دو تیم خواهد بود که به ریاست معاون کمیسیون از پلیس شادی Tirkey و راجش Deo.

دولت دهلی نو اعلام کرده است جبران 10 لاخ به نزدیک ترین خویشاوندان کشته شدگان و 5 لاخ در مورد مرحوم جزئی بود. آن را نیز به 2 لاخ به شدت مجروح و به 5 لاخ برای کسانی که خانه سوخته بود پایین.

در روز پنج شنبه دادگاه عالی دهلی موکول دادرسی دادخواست ثبت شده توسط فعال خشن فرمانده تا 13 مارس. درخواست sough ثبت نام از دپو در برابر BJP رهبران Anurag Thakur, Kapil Mishra و Parvesh ورما به اتهام دامن زدن به خشونت از طریق گفتار نفرت.

روز چهارشنبه یک نیمکت رهبری عدالت S. Muralidhar ای پلیس دهلی برای غیر ثبت نام از دپو در برابر سیاستمداران به اتهام نفرت سخنرانی. دادگاه نیز اعطا پلیس چهار هفته به فایل مقابله با استشهاد در یک درخواست برای مسکن از دپو در برابر سیاستمداران برای تحریک به خشونت.

در یک مربوط به توسعه این مرکز در اواخر روز چهارشنبه اعلام انتقال دادگستری Muralidhar از دادگاه عالی دهلی نو شد به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی زیر توصیه شده برای این اثر توسط دیوان عالی کشور collegium در 12 فوریه.

خشونت تمرکز بحث سیاسی با کنگره تکرار کرد و تقاضای خود را برای اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه استعفای Bharatiya Janata Party-led دولت مرکزی انتقاد مخالفان به تلاش برای به دست آوردن سیاسی مسافت پیموده شده برای خروج از این وضعیت.

11-عضو هیئت رهبری کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی ملاقات رئیس جمهور رام نات Kovind برای ارسال یک یادداشت. گاندی گفته است که دولت مرکزی و تازه منتخب دولت باقی مانده بود “قطع تماشاگران” به ضرب وشتم. این حزب همچنین خواستار آن شدند که “زندگی آزادی و مالکیت شهروندان است حفظ امن و محافظت شده است.”

درگیری شکسته بود یکشنبه شب بین طرفدار و ضد کا گروه در نزدیکی Jaffrabad در شمال شرق دهلی نو است. افرادی که تا به حال شده است در اعتراض به قانون مسدود شده جاده باعث دومینو سری از dharnas در دیگران بخشی از دهلی نو و BJP رهبر Kapil Mishra خواستار آن است که ضد کا معترضان برداشته شود توسط پلیس در اولین.

[email protected]

Prathma Sharma کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>