هیچ رای گیری در اتحادیه اروپا قطعنامه ای در کا در روز پنج شنبه: دولت منابع

دهلی نو:

پارلمان اروپا تصمیم گرفته است برای انجام یک رای در روز پنج شنبه در یک قطعنامه علیه هند جدید قانون تابعیت یک حرکت دیده می شود به عنوان یک تلاش به خطر انداختن نخست وزیر نارندرا سفر به بروکسل در ماه مارس برای یک نشست دوجانبه با 28 کشور عضو بلوک.

پارلمان اروپا روز چهارشنبه تصمیم به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری تابعیت اصلاح قانون در طول آن جلسه جدید آغاز مارس 2.

منابع دولت به نام تعویق رای گیری یک پیروزی دیپلماتیک اضافه کرد که دوستان از هند غالب بر دوستان پاکستان در پارلمان اروپا در روز چهارشنبه.

هند رسیده به تقریبا تمام کشورهای بلوک قدرتمند در تلاش برای متقاعد کردن آنها را در برابر رفتن به جلو با رزولوشن برابر کا.

منابع گفت: قانونگذاران اروپایی توافق کردند برای به تاخیر انداختن رای گیری برای دریافت مستقیم دیدگاه در مورد کا از امور خارجی وزیر S Jaishankar است که برنامه ریزی برای سفر به بروکسل برای آماده سازی زمین برای سفر مودی در اواسط ماه مارس.

اتحادیه اروپا قانونگذاران همچنین می خواستم به صبر برای بررسی قضایی از ستیز قانون توسط دادگاه عالی هند.

منابع دیپلماتیک گفت: رای گیری در مورد این قطعنامه در برابر کا ممکن است بین ماه های مارس 30 و 31 اما یک بحث در آن را به عنوان برنامه ریزی شده بعد از آن در روز چهارشنبه.

شش گروه های سیاسی از اعضای پارلمان اروپا نقل مکان کرده بود یک قطعنامه علیه هند تابعیت قانون خواستار آن تبعیض آمیز.

“تلاش های شدید از خروجی انگلیسی MEP (عضو پارلمان اروپا) Shaffaq محمد به یک قطعنامه تصویب شده توسط پارلمان اروپا در برابر هند در آخرین روز قبل از مبارزه با تروریسم در اروپا شکست خورده بودند” یک منبع گفت.

دولت نگهداری شده است که کا یک موضوع داخلی به هند و از آن به تصویب رسید و پس از یک دادرسی از طریق دموکراتیک.

این منابع گفت: آنها انتظار دارند که دیدگاه های خود را در این زمینه خواهد شد توسط همه قابل درک هدف و منصف پارلمان اروپا.

یک حرکت توسط یک گروه از نمایندگان پارلمان اروپا را کاملا رد قطعنامه علیه کا بود خنثی در پارلمان اروپا.

قطعنامه طول می کشد توجه داشته باشید از کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر در بیانیه ماه گذشته که توصیف کا به عنوان “اساسا تبعیض آمیز در طبیعت” و همچنین دیگر سازمان ملل متحد و همچنین اتحادیه اروپا (EU) دستورالعمل حقوق بشر به عنوان آن را در هند دولت به “لغو تبعیض آمیز اصلاحات”.

“در حالی که این کا را اعلام کرد هدف حفاظت از آزار و اذیت گروه خوش آمدید موثر ملی پناهندگی و پناهندگان سیاست باید فقط و جامع در طبیعت و اعمال می شود به تمام کسانی که نیاز دارند” این یادداشت ها توصیف کا به عنوان “تبعیض آمیز در طبیعت و خطرناکی تفرقه”.

نیز وجود دارد یک مرجع به دولت هند را “فشار” برای سراسر کشور تابعیت تایید فرآیند ثبت ملی شهروندان (NRC) است که در آن می گوید: “با هدف به نوار مسلمانان از حقوق شهروندی در حالی که حفاظت از آن از مسلمانان و غیر مسلمانان”.

جدید تابعیت قانون تصویب شده توسط پارلمان در ماه دسامبر 2019 ارائه تابعیت به غیر مسلمان مورد آزار و اذیت اقلیت های مذهبی از پاکستان و بنگلادش و افغانستان است.

هند شده است شاهد تظاهرات گسترده علیه قانون جدید با احزاب اپوزیسیون مدنی و گروه های مدافع حقوق بشر و فعالان گفت: اعطای تابعیت مبتنی بر دین است که در برابر قانون اساسی اصل بنیادی. PTI MPB IJT

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im