هیچ انگور ترش این

یکی نمی خواسته اند برای هر چیزی بهتر از قدم زدن در یک باغ انگور در طول تعطیلات آخر هفته. با بهره گیری از لذت بخش فوریه نسیم و گرفتن به خوردن مزرعه تازه تولید شد یک تجربه منحصر به فرد. به Hyderabadis قدردانی از عملکرد طبیعت و طعم بهترین تولید فصل Konda Laxman Telangana دولت باغبانی دانشگاه سازماندهی یک هفته, جشنواره انگور. سالانه جشنواره انگور با هدف ارائه آخرین بازدید با تجربه دست اول از برداشت انگور در آن انگور مرکز تحقیقات.

3.5 هکتار دانشگاه در Rajendranagar شد پرتکاپو با مردم که یکشنبه است. کودکان هیجان زده شد و با گسترده فضاهای باز و به خصوص در فکر برداشت انگور. در حالی که بازدید کنندگان داده شد دسترسی به باغ انگور وجود دارد چند بایدها و نبایدها و همچنین; بازدید کنندگان می تواند شهامت انگور از خاص creepers آنها هدایت و دقیق دستورالعمل های صادر شده در چگونه به شهامت بنابراین نه به آسیب/از بین بردن گیاهان. بازدید کنندگان نیز توصیه به خود را حمل کیسه.

ذوق درس

“این است راه بهتر از هزینه های من, یکشنبه, تماشای کارتون های مورد علاقه من نشان می دهد در صفحه اصلی. من فقط دیده می شود انگور در سوپر مارکت ها این اولین بار است که من در بازدید از یک باغ انگور. من در یک انبه مزرعه در سال گذشته” را به یاد می آورد 11 سال سن آناهیتا Mohan. آیا Anahita مانند انگور ؟ “تنها اگر آنها شیرین است. از آنجایی که ما نمی دانم زیادی در مورد گونه های ما طعم هر طیف دیدیم و برداشت تنها شیرین ، در زمان ما بودند را پس از چیدن و خرید انگور شکم من پر بود از مزه,” او می خندد.

برای کمک به بازدید کنندگان شناسایی ارقام انگور هر ردیف مشخص شده بود با نام. برخی از نام های خال خال شامل Kismis, Navrang قرمز جهان گل رز Sharat بی هسته در میان بسیاری دیگر.

هر سال باغبانی دانشگاه مزایده انگور در مزرعه و پس از آن خریدار به نوبه خود باز می شود تا باغ برای فروش تولید ، Corani ماهش که خریداری باغ انگور در این فصل می گوید: “مردم در حیدرآباد باید بدانید که آنچه در کشور ما تولید می کند. انگور رقم رشد در اینجا بسیار خوب است و به زودی در خیابان ها در بزرگراه ها خواهد بود پر از انگور فروشندگان. در پایان این جشنواره مزرعه را خالی از انگور است.”

“این بسیار داغ دیروز اما بچه ها خوشحال شدند یک مزرعه واقعی است. زندگی در جنگل های بتنی کودکان به سختی برای رسیدن به دیدن و لذت بردن از طبیعت است. این جشنواره در دانشگاه یک راه خوب برای معرفی کودکان به طبیعت می گوید:” Bharati رجا, یک بازدید کننده.

شستن راه

آیا بازدید کنندگان برای بازگشت جشنواره دوباره ؟ “اگر هر یک مزرعه است که مایل به فروش آفت کش ها-رایگان میوه مانند آنها در Konda Laxman Telangana باغبانی دانشگاه, چرا که نه می گوید:” یکی دیگر از بازدید کنندگان.

با توجه به رم ردی علمی افسر در دولت باغبانی دانشگاه “بهترین انگور در این بخش شناخته شده به عنوان Anab-e-شاهی حمایت توسط فکری. با انعطاف پذیر, آب و هوا برای حمایت از صنعت شرابسازی شده است هرگز به خوبی به عنوان در 2019-20; سپر برداشت بیش از 60 گونه آماده به کنده در ایستگاه تحقیقات انگور و مزارع در نزدیکی Rajendranagar. این تامسون ميوه انواع انتخاب شود. انگور کشت در Telangana نشان می دهد یک پا به بالا با وجود از دست دادن عمده تکه های انگور باغ زمین به املاک و مستغلات.”

قیمت انگور در ایستگاه تحقیقات انگور مزرعه محدوده بین ₹150 و 300 کیلوگرم است. این جشنواره به پایان می رسد در فوریه 20.

No sour grapes these

روزنامه های قدیمی و انگور

در 70s و 80s تنها کشت انواع انگور فروخته شد در چرخ در حیدرآباد. انگور خوشه خواهد بود پیچیده در روزنامه و نه پلاستیک, حمل, کیسه, به عنوان آنها در حال حاضر. در طول فصل انگور چنین تقاضا که روزنامه های ذهن یک قیمت بالاتر به فروش می رسد زمانی که به raddi wallahs (قراضه نمایندگی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>