‘هیچ نقشی برای شخص ثالث’: هند را رد کرد شورای امنیت سازمان ملل را پیشنهاد میانجیگری در کشمیر

دهلی نو: هند روز یکشنبه با رد هر دامنه را برای شخص ثالث میانجیگری برای حل و فصل مناقشه کشمیر بین هند و پاکستان است.

در بیانیه ای, هندی, سخنگوی وزارت امور خارجه Raveesh کومار گفت:”جامو و کشمیر بوده است و ادامه خواهد داد به بخشی جدایی ناپذیر از هند است. این مسئله ای است که نیاز به خطاب است که از تعطیلات سرزمین به طور غیر قانونی و به زور اشغال شده توسط پاکستان است. بیشتر مسائل اگر هر گونه خواهد بود مورد بحث دو طرفه. هیچ نقش و یا دامنه را به شخص ثالث منتقل کردند.”

نظرات آمده در برابر پس زمینه از برخی از اظهارات دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ که در سفر به پاکستان است.

در سخنرانی خویش اشاره به این حادثه تلخ تا به حال با ابراز نگرانی از افزایش تنش بین هند و پاکستان و همچنین بیش از اتهام نقض حقوق بشر در کشمیر, گزارش های خبری گفت:.

“ما امیدواریم که دبیر کل سازمان ملل متحد خواهد تاکید بر ضروری برای پاکستان را معتبر پایدار و برگشت ناپذیر اقدام به پایان دادن به تروریسم مرزی در برابر هند که تهدید اساسی ترین حق انسانی – حق زندگی از مردم هند از جمله در جامو و کشمیر” کومار گفت.

اشاره به این حادثه تلخ که وارد اسلام آباد روز یکشنبه در دیدار وزیر خارجه پاکستان شاه محمود قریشی. به شورای امنیت سازمان ملل است که در چهار روز سفر به پاکستان که در طی آن او خواهد شد شرکت در یک کنفرانس بین المللی مهاجرین افغان و بازدید Gurdwara Kartarpur صاحب است.

در اظهارات به مطبوعات اشاره به این حادثه تلخ گزارش شده است باید گفت که این مهم برای هند و پاکستان به د-تشدید “نظامی و شفاهی” و ورزش “حداکثر خویشتن داری.”

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از دیدار با قریشی به دبیر کل سازمان ملل متحد گفت که او “عمیقا نگران” این وضعیت در جامو و کشمیر و تنش در امتداد خط کنترل, گزارش های خبری از پاکستان گفت.

او گفت که او آماده بود برای کمک به اگر هر دو کشور توافق کردند برای میانجیگری.

“دیپلماسی و گفت و گو باقی می ماند تنها ابزار است که تضمین صلح و ثبات با راه حل های مطابق با منشور ملل متحد و قطعنامه های شورای امنیت” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

سازمان ملل متحد و رئیس گفت که او “بارها و بارها تاکید بر اهمیت ورزش حداکثر خویشتن داری”.

“من پیشنهاد من خوب دفاتر از ابتدا. من آماده هستم برای کمک به اگر هر دو کشور موافقت خود را برای میانجیگری,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma