هیچ گذرنامه برای فاسد مرکزی دولت افسران

دهلی نو: در آنچه که می تواند طلسم مشکل بیشتر برای دولت هند ماموران در حال بررسی اتهامات عنوان شده علیه آنها گروه از پرسنل و آموزش (DoPT مرکزی و هوشیاری کمیسیون و وزارت امور خارجی در حال حاضر redrafted قوانین است که برای جلوگیری از این مقامات از درخواست برای گذرنامه.

در ماه فوریه دولت اتحادیه اطلاع Lok سبها که بیش از 4000 کارمند دولت بوده رزرو در فساد موارد ثبت شده توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) بیش از سه سال گذشته است.

با توجه به دستور رسمی صادر شده در جمعه کارکنان دولت تحت تعلیق و یا کسانی که اعطا شده است تحریم از محاکمه بیش از اتهام فساد مالی نمی خواهد بود قادر به گرفتن گذرنامه. این حرکت پس از مرکز بررسی های موجود دستورالعمل صدور گذرنامه.

“لازم است برای بررسی هوشیاری ترخیص کالا از جمله کارمندان دولت برای اعطای گذرنامه” به منظور اعلام کرد. در همان زمان, این مرکز نیز تصمیم گرفته است که هوشیاری ترخیص کالا از گمرک می تواند نکردن اگر یک افسر تحت تعلیق و یا یک مسئول ورق ثبت شده است در یک دادگاه توسط سازمان تحقیق در یک پرونده جنایی.

وزیر امور خارجه برای پرسنل Jitendra سینگ نیز مطلع Lok سبها که بانک مرکزی اعلام کرده بود که 1,767 فساد موارد ثبت شده بود در برابر 4,123 خدمتگزاران مردم در طول سال 2016 2017 و 2018 که اتهام ورق واصل شد در 900 موارد و به طور منظم دپارتمان اقدام شده است توصیه می شود در 59 موارد است.

هوشیاری ترخیص کالا از گمرک برای اخذ گذرنامه نیز می تواند محروم به کارکنان پس از اعطای تحریم توسط مرجع صالح تحت پیشگیری از فساد عمل و یا هر گونه کیفری ماده گرفته و ادراک توسط دادگاه قانون منظور اضافه شده است.

همه مرکزی ادارات دولتی در حال حاضر خواسته شده است که به بررسی کنید که آیا هر یک از مقررات این بخش 6(2) از گذرنامه, قانون سال 1967 جذب است در مورد کارکنان که در حال کار در زیر آنها را در حالی که به دست آوردن یک پاسپورت.

این بخش اجازه می دهد تا مقامات به رد گذرنامه متقاضی اگر او/او حضور در خارج از هند ممکن است تعصب روابط دوستانه هند با هر کشور خارجی و یا اگر دولت مرکزی است از این نظر که موضوع سفر سند به متقاضی نمی خواهد در جهت منافع عمومی در میان دیگران.

گذرنامه نیز می تواند رد شود در مورد یک حکم یا احضار ظاهر یا حکم بازداشت به متقاضی صادر شده توسط دادگاه تحت هر قانون در نیروی یا که دستور منع خروج از هند از متقاضی ساخته شده توسط هر گونه دادگاه با توجه به قانون.

PTI کمک به این داستان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>