هیچ کس بیشتر عصبانی the 49ers در زمان Javon Kinlaw از Broncos’ فون میلر

پیش نویس NFL به طور کلی زمان از امید و خوش بینی. مگر اینکه شما یک Browns فن معمولا بسیار سخت برای پیدا کردن کسی که واقعا ناراحت در مورد پیش نویس NFL انتخاب کنید.

ورود سابق سوپر باول MVP فون میلر.

این Broncos linebacker — با پوشیدن یک ماسک و به دنبال فوق العاده سالم یک هفته پس از آزمایش مثبت برای coronavirus — رفت Instagram Live با Bradley Chubb روز پنج شنبه در طول سال 2020 پیش نویس NFL. ورزشی را Nicki Jhabvala ارسال شده ضبط کل بورس که شامل میلر گرفتن فوق العاده گرم در مورد سان فرانسیسکو 49ers دور اول انتخاب کنید.

“اگر شما از من بپرسید و شما در حال پرسیدن که میخوام, من می دانم که ما نیاز به یک گیرنده و این همه چیزهای دیگر اما هی پسر Kinlaw سرد است. Kinlaw سرد” میلر گفت: از Javon Kinlaw. “من می دانم که ما در حال رفتن به او را انتخاب کنید, من می دانم که ما در حال رفتن به یک گیرنده.”

یک گیرنده آنها — برترین کتابها موضوعات کتابخانه در زمان آلاباما گیرنده گسترده جری Jeudy یکی را انتخاب کنید پس از 49ers اما قبل از آنها میلر رفت و آجیل در هنگام سان فرانسیسکو در واقع انتخاب Kinlaw. میلر می توان پریدن به اطراف و فریاد “آنها حریص” و “که من انتخاب لعنت به این که من می خواستم” پس از 49ers در زمان کارولینای جنوبی محصول.

سان فرانسیسکو بود پنج در لیگ فصل گذشته در کیسه, نقاط, مجاز, مجبور گیر میکنه و بهبود گیر میکنه. طرفدار فوتبال تمرکز دارای 49ers 8 بهترین دفاع در لیگ و Broncos 10.

اعطای Marek است سرمقاله مدیر SFGATE. ایمیل: [email protected] | توییتر: @grant_marek

بیشتر در پیش نویس NFL پوشش:

— 49ers پیش نویس دفاعی مقابله با Javon Kinlaw با 14 انتخاب 2020 پیش نویس NFL

— زندگی: به دنبال هر یک از انتخاب از پیش نویس NFL اولین دور

— اینجا چه 49ers مربی Kyle Shanahan را در خانه پیش نویس NFL اتاق جنگ به نظر می رسد مانند

— توسط NFL کس مسن راجر Goodell در واقع خواندن پیش نویس میدارد کردن شاخص کارت؟: بررسی

— چگونه به جریان پیش نویس NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>