ایندیاناپولیس 500 به تعویق افتاد شنبه تا اوت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و اجرا نمی شود در آخر هفته روز یادبود برای اولین بار پس از سال 1946.

در این مسابقه به جای آن برگزار خواهد شد Aug. 23 سه ماه بعد از آن ممکن است 24 تاریخ برنامه ریزی شده.

“ماه مارس در ایندیاناپولیس موتور جاده سریع السیر مورد علاقه من است زمان از سال و مانند ما طرفداران من نا امید که ما تا به حال به reschedule Indianapolis 500” گفت: رکوردی غول راجر Penske که نهایی خرید خود را از IndyCar و Indianapolis Motor Speedway این سال است.

“با این حال سلامت و ایمنی ما شرکت کنندگان در رویداد و تماشاگران اولویت ما است و ما معتقدیم که به تعویق انداختن این رویداد است که مسئول تصمیم گیری با شرایط و محدودیت هایی مواجه هستیم,” او گفت:.

ایندیاناپولیس 500 شروع شد و در سال 1911 اما اجرا نشد در سال 1917 1918 و از سال 1941 از طریق ’45 به دلیل جنگ جهانی اول و دوم. تونی Hulman خریداری جاده سریع السیر پس از جنگ دوم و ایندی 500 بازگشت تعطیلات آخر هفته روز یادبود در سال 1946.

در جای دیگر

فشار برای پلی آف زمانی که NHL بازده

Pittsburgh Penguins کاپیتان سیدنی کرازبی ترجیح می NHL جست و خیز بقیه فصل به طور منظم و سر به طور مستقیم به پلی آف اگر بازی سر در طول این همه گیر-قطع بهار.

Washington Capitals کاپیتان الکس Ovechkin در همان صفحه گفته او حتی حاضر به پایان دو اهداف کوتاه از نهمین 50-هدف فصل که کراوات NHL رکورد به اشتراک گذاشته شده توسط Wayne Gretzky و مایک متمایل به ریاست مابی.

“البته شما می خواهید به نمره 50, اما در حال حاضر مانند همه است گفت: مهم ترین چیز این است برای ایمن ماندن و به دست آوردن این چیز انجام می شود” Ovechkin گفت.

دو شهری تقسیم رقبای مشترک دیدگاه های خود را در یک ویدئو کنفرانس به میزبانی لیگ.

“منظورم این است که شما سعی می کنید برای گرفتن به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان شما می توانید فکر می کنم. اما من نمی خواهد ذهن شروع درست در پلی آف” کرازبی گفت.

NFL: خلیج تمپا Buccaneers در ادامه به re-جمع آوری فهرست خود را برای کمک به تام بردی موفق با تیم جدید خود را. Re امضای مقابله با marketo به یک سال 8 میلیون دلار قرارداد تضمین دفاع تمام جبهه هفت دست نخورده باقی خواهد ماند برای فصل آینده است.

• جکسون و cornerback Darqueze extreme networks را جدا از راه نه روز پس از موافقت با سه سال $13.5 میلیون قرارداد در آژانس رایگان. این پلنگ گفت: “دو طرف نمی تواند به یک توافق نهایی شرایط قرارداد.”

• آریزونا کاردینالز توافق به شرایط یک سال معامله با حق مقابله با Marcus Gilbert و همچنین گفت در حال اجرا پشت کنیا دریک رسمی خود را امضا کرد یک سال انتقال tag.

WNBA: لیگ اعلام کرد که پیش نویس آن هنوز برگزار خواهد شد مارس 17 به عنوان اصل برنامه ریزی شده اما بدون بازیکنان طرفداران و یا رسانه ها در آن حضور داشتند.

اگهی: سابق بریوز مالک لایحه Bartholomay که نقل مکان کرد و حق رای دادن از میلواکی به آتلانتا در سال 1966 برای تبدیل شدن به لیگ اصلی بیس بال تیم در جنوب, درگذشت 91 در روز چهارشنبه در نیویورک-Presbyterian Hospital.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de