اجازه دهید تا در covid-19 عفونت در گورگان به عنوان مجموع موارد در هاریانا افزایش به 2,091

CHANDIGARH: وجود دارد هیچ اجازه دهید تا در موارد عفونت کروناویروس در Gurgaon با 97 از مجموع 168 جدید COVID بیماران در هاریانا متعلق به آن و در نظر گرفتن مجموع شمارش از افراد تحت تاثیر قرار در دولت به 2,091.

یک روز قبل از گورگان دیدم بالاترین تک-بعد پرش در موارد در 157 و در حال حاضر با 97 بیشتر در حال اضافه تجمعی موارد در منطقه هم مرز با سرمایه های ملی افزایش یافت و به 774 گفت: دولت در بخش بهداشت و درمان را در بولتن روزانه.

قابل توجه طی یک ماه COVID-19 موارد در هاریانا شاهد بیش از شش برابر افزایش روزافزون از 339 در 30 آوریل به 2,091 در مه 31.

در میان مناطق دیگر که گزارش تازه موارد در روز یکشنبه بودند فریدآباد (28), بیوانی (20) حصار (9), Ambala و Kurukshetra چهار هر نرنول و کرنال دو هر و پنیپت و پلول یکی هر بولتن نشان داد.

هاریانا وزیر بهداشت آنیل Vij بود روز جمعه گفت که دولت می توانست بسیار بهتر در COVID-19 مقابل نبود نهفته دهلی نو در حالی که اشاره به این که “70-80 درصد موارد (در هاریانا) از مناطق مجاور این سرمایه های ملی”.

در ضمن کل فعال COVID-19 بيمار در دولت در حال 1,023 در حالی که 1,048 بیماران بهبود یافته اند.

همانطور که در روز یکشنبه دولت نرخ بهبود در ایستاده بود 50.12 درصد است.

دولت تا کنون گزارش 20 COVID مرگ و میر.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>