هیچ هندی در کشتی قرنطینه کردن ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus: Jaishankar

دهلی نو: چند سرخپوستان پردازنده کشتی کروز الماس شاهزاده قرنطینه کردن, ژاپنی, ساحل, خارجی وزیر امور S Jaishankar گفت:, و اضافه کرد که هیچ یک از آنها را آزمایش مثبت برای این گونه جدید از coronavirus.

“بسیاری از هندی خدمه و برخی هند مسافر بلیط کشتی کروز #DiamondPrincess قرنطینه کردن ژاپن با توجه به #Coronavirus. هیچ یک آزمایش مثبت طبق آخرین اطلاعات ارائه شده توسط ما سفارت” Jaishankar توییتی اضافه کرد که دولت از نزدیک دنبال این تحولات است.

به عنوان بسیاری از 61 از برخی از 3,700 مردم پردازنده کشتی را آزمایش مثبت برای این گونه جدید از coronavirus این NHK World اوایل امروز گزارش. این شامل 21 ژاپنی, سکس با هشت آمریکایی, پنج کشته و پنج کانادایی.

لوکس کروز بوش شده است تحت قرنطینه پس از دوشنبه و باقی خواهد ماند تا برای 10 روز.

مرگ و میر در چین رمان coronavirus شیوع رفته تا 637 با 73 جدید كمربند گزارش عمدتا از بدترین آسیب دیده هوبئی استان است. تعداد موارد تایید شده عبور کرده 31,000 در چین است.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>