هیچ آغوش برای کسانی که در خط مقدم نبرد علیه ویروس در کرالا

ERNAKULAM:
تکنسین در مرکز این ویروس در آزمایشگاه تست در کرالا قربانی بسیار بیشتر از بیدار شدن ساعت و 10 ساله را در آغوش در پایان یک روز خسته کننده.

اما به عنوان کسی که به طور بالقوه در معرض این ویروس بیش از بسیاری از دیگران, Shyna V. S. می داند که خطر واقعی است. برای کوچی های بومی و سپاه بهداشت عمومی کارگران پیشرو در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس دست زدن به هر کسی که پس از کار سخت است بدون هیچ.

Shyna صرف تمام روز او را در Alappuzha واحد از موسسه ملی ویروس شناسی که تست شده بیش از 2000 نمونه در ماه مارس به تنهایی تقریبا یک سوم از کل نمونه های آزمایش در هند. نتایج آزمون مهم در جلوگیری از ردیابی و کنترل این بیماری همه گیر.

نمونه—عمدتا گلو و یا بینی سواب و خون می رسند در سه لایه بسته بندی. برخی از 50-عجیب و غریب کارکنان در کت سفید, دستکش, عینک و ماسک unbox آنها و آماده سازی نمونه ها برای تجزیه و تحلیل و کار این ماشین آلات است که می تواند آزمون 90 نمونه در هفت ساعت است. این دنده محافظ دست و پا گیر است و آن را دشوار است به حتی نوشیدن آب و یا حرکت آزادانه.

“این یک کار خسته کننده; هر فرد می تواند حداکثر فقط 3-4 ساعت. آنها پس از استراحت و بازگشت برای تغییر دیگری در همان روز گفت:” A. C. Sugunan از 60 سال اپیدمیولوژی مسئول آزمایشگاه. Sugunan فارغ التحصیل از دولت کالج پزشکی در کالیکوت منطقه زد Andaman منطقه ای مرکز تحقیقات پزشکی تحت شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) 28 سال قبل از بازگشت در ماه ژوئن سال 2019 به سکان Alappuzha واحد نیز تحت ICMR.

با بیش از 3000 قرنطینه در بیمارستان ها و خانه های کرالا دوم بیشترین تعداد Covid-19 بیماران در کشور است. تا دو روز پیش زمانی که دولت مورد تایید دو تست بیشتر آزمایشگاه Alappuzha آزمایشگاه شد و آزمایش هر نمونه در کرالا است.

“از لحظه باز کردن نمونه ما می دانیم که زندگی ما در معرض خطر هستند” گفت: Shyna. “آن همچنان حدود هفت ساعت تا نتایج تست می رسند. اما همه خود را به دادن حداکثر فداکاری است. کار ما نمودار در حال حاضر به سادگی می گوید 24 ساعت تغییر برای همه است. و هیچ کس شکایت.”

“ما در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی; آزمایشگاه بسیار سخت است در این مورد. ما می دانیم که چگونه برای رسیدگی به این ویروس; بنابراین ما با اعتماد به نفس از آلوده شدن. که به همین دلیل ما نمی استفاده از ماسک در هنگام استراحت بین شیفت. اما زمانی که ما در خارج هستند ما هرگز نمی دانید چه می تواند به اشتباه. بنابراین ما محدودیت در تعامل با خانواده و غریبه,” او اضافه شده است.

Shyna با حضور کوچی دولت-اجرای مدرسه آموزش پزشکی. “من انتخاب رشته پزشکی از بهره. من می دانستم که خطرات ناشی از این کار به خصوص به عنوان یک خانواده است. اما از آن است که خدمات عمومی” او گفت:. قبلی بیماری همه گیر است که بیش از حد به حال هیچ واکسن کرالا عقب رانده Nipah یک مسری و کشنده بیماری بیش از دو سال است.

دولت از دست یک پرستار در آن نبرد Lini Puthussery که قربانی او ساخته شده یک آیکون در دولت تقویت روحیه سلامت کارگران است. هنگامی که پسر او تلاش می کند به فشار و بازی با او و یا می پرسد که چرا او دیر به خانه بازگشت و این روزها Shyna به او می گوید او نمی تواند تا به حال یک کار بهتر. “من به او بگویید که اگر فقط من رفتن به محل کار و با کمک تست های دیگر زندگی مردم را می توان نجات داد. من به او بگویید که چند نفر در حال مرگ هستند. او می داند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>