هیچ آغوش برای دست ثابت که کنترل coronavirus در کرالا

Ernakulam: بر خلاف جرم تلفات که او averts هر روز در محل کار وجود دارد یک مصدوم فرهنگی انتظار برای Shyna در مقابل هنگامی که او به خانه برگشت این روز است.

او برای اجتناب معمول آغوش او 10 ساله پسر به محافظت از او را از coronavirus. اما به عنوان کسی که به طور بالقوه در معرض این ویروس مرگبار نزدیک تر از دیگران می داند که خطر واقعی است و در اینجا. مانند سپاه بهداشت عمومی کارگران در کرالا با وجود همه سنگین خود را حفاظت او می داند که وجود دارد این است که تنها یک پاسخ به این سوال از دست زدن به فرد دیگری پس از کار در خارج: هیچ.

Shyna اجرا می شود در اطراف در تمام طول روز در یک ساختمان به اندازه یک زمین تنیس در Alappuzha, یک جزیره کوچک در کرالا است که در حال حاضر یکی از قدرتمند ترین کارخانجات برای تجزیه و تحلیل coronavirus. تکنسین آزمایشگاه مانند او همراه با دانشمندان و دیگران به شکل خط مقدم کارگران که تست شده بیش از 2000 نمونه از این ویروس در این ماه تقریبا یک سوم از کل نمونه های آزمایش شده در کشور در زمینه واحد از موسسه ملی ویروس شناسی. نتایج حاصل از این آزمایشات مهم ترین در این روز به بعد کار برای جلوگیری از ردیابی و کنترل این بیماری همه گیر مرگبار.

بر روی زمین آن را ترجمه به ذهن بیحس کننده ساعت کار برای کارکنان مانند Shyna به عنوان بالا به عنوان 17 ساعت از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر تا آخر این هفته تمام در خدمت بقیه Keralites به خواب با خیال راحت. نمونه— عمدتا گلو و یا بینی سواب و خون آمدن به این مرکز از تمام نقاط کشور در سه لایه بسته بندی فرستاده شده از طریق قطار یا ظروف. برخی از 50-عجیب و غریب کارکنان سپس unbox بسته انجام کار کار فشرده آماده سازی نمونه ها برای تجزیه و تحلیل و کار این ماشین آلات است که می تواند از تف نتايج 90 نمونه در یک زمان در طول هفت ساعت است.

کارکنان این نسخهها کار میکند تحت یک زره سنگین از تجهیزات حفاظت شخصی مانند کت, دستکش, عینک و ماسک است که باعث می شود آن را سخت به اندازه کافی برای آنها را به نوشیدن آب و یا حتی آزادانه حرکت می کند. “این یک کار خسته کننده و هر فرد می تواند حداکثر آیا تنها 3-4 ساعت. آنها پس از استراحت و سپس بازگشت برای تغییر دیگری در همان روز گفت:” اپیدمیولوژی که مسئول آزمایشگاه AC Sugunan. در 60 این است Sugunan نوبت دوم در دادن آن را به عقب به جامعه که پول مالیات به شدت با تخفیف تحصیلات خود را در دولت اجرا کالج پزشکی در کرالا کالیکوت منطقه. او زد Andaman پزشکی منطقه ای مرکز تحقیقات تحت شورای تحقیقات پزشکی هند نیز اجرا می شود Alappuzha تسهیلات برای آخرین بار 28 سال و سپس بازگشت و در ماه ژوئن به آزمایشگاه در کرالا است که آغاز شده بود در سال 2008.

با بیش از 3000 نفر قرنطینه در بیمارستان ها و خانه های کرالا دوم بیشترین تعداد Covid-19 بیماران در کشور است. و تا زمانی که دو روز پیش زمانی که دولت تصویب دو آزمایشگاه برای تست, Alappuzha آزمایشگاه آزمایش هر نمونه در کرالا تشکیل ستون فقرات دولت در مبارزه با ویروس.

“از لحظه باز کردن نمونه ما می دانیم که زندگی ما در معرض خطر هستند” گفت: Shyna. “آن همچنان حدود هفت ساعت تا نتایج تست می رسند. اما همه خود را به دادن حداکثر فداکاری است. کار ما نمودار در حال حاضر به سادگی می گوید 24 ساعت تغییر برای همه است. و هیچ کس شکایت,” او گفت:.

“ما در حال در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی آزمایشگاه بسیار سخت است در این مورد. ما می دانیم که چگونه برای رسیدگی به این ویروس بنابراین ما با اعتماد به نفس از آلوده شدن. که به همین دلیل ما نمی استفاده از ماسک در هنگام استراحت بین شیفت. اما یک ما هستند و ما هرگز نمی دانید چه می تواند به اشتباه. بنابراین ما محدودیت در تعامل با خانواده و غریبه,” او اضافه شده است.

Shyna مورد مطالعه در بخش عمومی در به شدت با تخفیف کرالا دولتی دانشکده آموزش پزشکی در زادگاهش شهر کوچی ارائه می دهد که در دوره های حرفه ای پزشکی و para-دانشکده پزشکی. “من انتخاب رشته پزشکی از بهره. من می دانستم که خطرات ناشی از این کار به خصوص به عنوان یک خانواده است. اما از آن است که خدمات عمومی” او گفت:.

کلمات او که حاکی از نگرش نسل بهداشت عمومی کارگران در کرالا که قبل از coronavirus مبارزه بسیار عفونی و کشنده ویروس Nipah متوالی برای دو سال گذشته است. مانند 2019-nCov, Nipah نیز تا به حال هیچ واکسن. کرالا حتی از دست یک پرستار در آن نبرد Lini Puthussery که قربانی او ساخته شده یک شکل نمادین در دولت تقویت روحیه سلامت عمومی کارگران.

بنابراین هنگامی که پسر تلاش می کند به فشار و بازی با او و یا پرسش که چرا او بسیار دیر به خانه می آیند این روزها Shyna به او می گوید او نمی تواند تا به حال یک کار بهتر. “من به او بگویید که اگر فقط من رفتن به محل کار و با کمک تست های دیگر زندگی مردم را می توان نجات داد. من به او بگویید که چند نفر در حال مرگ هستند. او می داند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>