تشویق به صورت محلی ساخته شده محصولات ارگانیک و نمایشگاه Grameena Angadi در 4 T بلوک شرق در Jayanagar مبادرت به فروش مواد غذایی, سبزیجات, صنایع دستی و منسوجات. با تمرکز بر توانمند سازی روستایی صنعتگران و کشاورزان و تولید کنندگان و در مقیاس کوچک و کلبه صنایع Grameena Angadi انجام دور با واسطه.

“فلسفه ما از برخورد مستقیم به ما کمک کرده است انجام شوند و حتی در طول این دوران می گوید:” B Gangadhara Murthy از Grameena Angadi. “محرومیت اولیه عدم قطعیت در شروع مستند در مارس 25, ما لینک های مستقیم با ما تعاونی ها کمک کرده اند ما Angadi را تازه سهام از سبزیجات آلی دو بار در هفته است.”

Murthy می گوید Grameena Angadi شده است در تماس با Shivaganga کشاورزان ارگانیک تعاونی با بیش از 500 کشاورزان در 50 کیلومتری در نلمنگلا برای بیش از یک دهه. “Hanumantha Raju شده است فرمان جنبش آلی برای نزدیک به دو دهه است. او بازدیدکننده داشته است زمینه و نگه می دارد آموزش عملی در کشاورزی ارگانیک. او هدایت کشاورزان به اتخاذ بهترین شیوه. این تعاونی نیز انجام آزمايش هر ماه قبل از سهام مهر آلی و طبیعی است.”

Murthy می گوید زیرک رشد آلی از هوری به زودی تهیه سبزیجات به شش رسانه ها از Grameena Angadi در بنگلور. “راجو روشن ساخته است که عرضه است که همیشه بر اساس سفارشات قرار داده شده است. این برداشت انجام شده است تنها پس از سفارش قرار داده شده. کشاورز در داخل و اطراف نلمنگلا خواسته شده است برای رشد یک محصول خاص — یا سبزیجات و یا سبزها می گوید:” Murthy.

این Shivaganga تعاونی برداشت هر هفته می فرستد و تولید به تمام زنجیره های خود را در بسیاری از مناطق کارناتاکا و مرزهای تامیل نادو و آندرا پرادش است.

Grameena Angadi 100 سبزیجات آلی و 25 گونه از سبزی. “جدا از به طور منظم dhantu, palak, arave, sabakki و menthya soppu (سبزها) ما نادر بومی soppus از جمله brahmi, amrutaballi, doddapatre, pundi, agase, chilkavare و banike. ما آنها را در روز سه شنبه و جمعه ها.”

Murthy می گوید: مشتریان در حال شارژ ₹1.50 اضافی به ازای هر کیلوگرم برای حمل و نقل. “ما آلی تولید و هزینه ها 20 درصد بیشتر از قیمت بازار از غیر ارگانیک تولید کند.” تحویل درب محدود به Jayanagar JP ناگار Banashankari و BTM همانطور که از در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de