هیچ اجباری اقدام علیه کارفرمایان قادر به پرداخت دستمزد کامل: SC

دهلی نو: در امداد رسانی به شرکت های خصوصی, دیوان عالی کشور در روز جمعه گفت: هیچ اجباری اقدام را می توان در برابر کارفرمایان که موفق به پرداخت کامل حقوق و دستمزد به کارکنان در طول این مستند که اجرا شد به کنترل گسترش covid-19.

دادگاه خواسته کارفرمایان و کارکنان برای مذاکره در پرداخت دستمزد برای 54-بعد مستند دوره است. نیمکت مشاهده کرد که هر دو کارگران و صنعت به یکدیگر نیاز دارند و باید تلاش ها برای حل اختلاف دو طرف.

دادگاه به کشت جهت متحده کار ادارات برای تسهیل این مذاکرات است. دولت نیاز به تسهیل آغاز روند حل و فصل و ارائه گزارش مفصلی به کار کمیسیون در مورد این.

این مرکز داده شده است چهار هفته به فایل پاسخ خود را در مورد قانونی بودن و اعتبار از وزارت 29 مارس اطلاع رسانی است که “همه کارفرمایان” را به پرداخت کامل حقوق و دستمزد به کارکنان خود را در طول مستند دوره است.

اطلاع رسانی کرده بود گفت: “کارفرمایان توان از آن در صنعت و یا در مغازه ها و موسسات تجاری باید پرداخت دستمزد کارگران خود را در محل کار خود در موعد مقرر و بدون هیچ گونه کسر برای دوره خود را از موسسات در حال بسته شدن در طول مستند.”

قضاوت تلفظ شد توسط سه قاضی نیمکت شامل عدالت Ashok Bhushan, SK کال و آقای شاه در دسته ای از دادخواست توسط بیش از 15 میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs) در برابر مرکز سفارش.

در 4 ژوئن در دادگاه اعطا موقت حفاظت به شرکت های خصوصی و گفت: هیچ اجباری اقدام خواهد شد در برابر آنها.

دادستان کل KK N تا به حال مطلع نیمکت که 29 مارس اطلاع رسانی شد و یک اقدام موقت است. از آنجا که مردم مهاجرت در crores اطلاع رسانی شد و برای کاهش درد و رنج خود را و متوقف کردن کارگران از ترک Venugopal اضافه شده است.

بالا دادگاه گفت: “اطلاع رسانی خود را مجبور به پرداخت 100 ٪ از حقوق و… می توان آن را در حدود 50 تا 75 درصد. بنابراین سوال این است که آیا شما از این قدرت به آنها را به پرداخت 100 درصد و در شکست خود را به انجام این کار تحت تعقیب قرار دادن آنها؟”

نیمکت تا به حال مشاهده شده است که برخی از بحث ها برگزار می شود باید برای پیدا کردن راه حل و پس از مذاکرات با صنایع و دولت باید نقش تسهیل کننده.

درخواست ثبت شده توسط MSMEs به چالش کشیدن 20 مارس مشاوره توسط وزارت کار و 29 مارس اطلاع رسانی توسط این وزارت خانه گفت: آنها باید مجاز به پرداخت کارکنان 70 درصد کمتر است. آنها استدلال می کنند که دولت باید مراقبت از بقیه با استفاده از وجوه جمع آوری شده توسط کارکنان دولت شرکت بیمه و یا PM مراقبت صندوق.

دادخواهان گفت: کسب و کار خود را ضربه شده بود به دلیل مستند بودن مجبور به کارگران پرداخت در کامل باعث شدید مالی و روانی استرس در آنها است.

(به روز می شود پس از دستور دادگاه است آپلود شده در سایت)

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>