شماره 2 Zags زنده ماندن ترساندن از دون

جوئل Ayayi آماده است هر زمان که تیم به او نیاز دارد.

Gonzaga مورد نیاز او را در شب دوشنبه و به او تحویل داده است.

Ayayi گل 12 از 14 امتیاز در نیمه دوم و ردیف 2-رتبه Bulldogs جان سالم به در ترساندن به ضرب و شتم USF 81-77 دوشنبه شب در سواحل غرب کنفرانس مسابقات نیمه نهایی در لاس وگاس.

“من فکر نمی کنم من بدبختانه سوئیچ” Ayayi گفت. “فقط در تلاش برای ایجاد نمایشنامه زمانی که تیم به من نیاز دارد. هر زمان که من این توپ و نیاز به ایجاد یک بازی در ساعت من را به یک بازی و من فقط در تلاش برای انجام بهترین من.”

این خواهد بود Gonzaga را 23rd متوالی WCC نهایی و آن را به دنبال خود 17th قهرمانی.

“ما تا به حال برخی از رگه های باور نکردنی در Gonzaga,” Bulldogs مربی علامت چند گفت. “این واقعیت که ما می توانیم پایین آمدن در اینجا مبارزه ما دم خاموش در برابر یک واقعا خوب سان فرانسیسکو تیم دانستن است که ما در حال بازی به بعد نشان می دهد سختی و ماده از بچه های ما.”

Killian Tillie تا به حال 19 امتیاز و 10 پرتاب ریباند.

چارلز Minlend به ثمر رساند 19 امتیاز یکی از چهار بازیکن در دو رقم برای دون (22-12). خلیل Shabazz تا به حال 17 امتیاز.

سان فرانسیسکو به حال 12-2 اجرا در نیمه اول و آن را در 25-25 در Remu Raitanen 3-اشاره گر با 6:29 چپ.

این دون ضرب و شتم Loyola Marymount و اقیانوس آرام برای رسیدن به آن نداد.

“بازی شماره 2 تیم در کشور, سومین بار در این سال که در آن ما تا به حال واقعا خوب تلاش در برابر آنها” USF مربی تاد طلایی گفت: “و من فکر می کنم این مجموعه ما واقعا خوبی برای NIT.”

Gonzaga حال 10-3 اجرا در مدت کوتاهی پس از آن. رایان Woolridge که تا به حال 14 امتیاز در نیمه اول ضربه دوم خود 3 با 49 ثانیه به سمت چپ آن را 39-32.

از دون در زمان خود اولین سرب در 54-53 با 11:50 چپ در سه نقطه از Minlend.

“من فکر می کنم ما گیر با آنچه ما می خواستیم به انجام” Minlend گفت. “ما فقط از دست رفته برخی از عکس های که به طور معمول بروید.”

St. mary’s 51, BYU 50: اردن فورد بلوز با 1.4 ثانیه بازی برداشته Gaels گذشته این کشور 14 تیم برتر و به سواحل غرب کنفرانس مسابقات قهرمانی بازی در لاس وگاس که در آن آنها خواهد شد و در صورت دوم-رتبه Gonzaga. فورد کنفرانس پیشرو گلزن در این فصل به طور منظم led سنت مری (26-7) با 18 امتیاز. دن Fotu به ثمر رساند 10 برای Gaels که نه امتیاز و هشت ریباند از ملک Fitts. BYU (24-8) به رهبری Yoeli کودکان که تا به حال 23 امتیاز و 10 پرتاب ریباند. جیک Toolson اضافه شده 11 امتیاز برای خانمها بالغ که رهبری به اندازه 11 امتیاز در نیمه دوم.

زنان

UConn 87 سینسیناتی 53: مگان واکر 26 به ثمر رساند و Christyn ویلیامز اضافه شده 22 به سرب پنجم-رتبه UConn در پایان اجرای کامل برای Huskies خود را بیش از هفت سال در آمریکا کنفرانس ورزشی. UConn رفت 139-0 در آمریکا , برنده همه, اما دو توسط دو رقمی. Huskies در حال ترک AAC در پایان postseason دوباره بزرگ شرق است. Huskies باید برنده تمام هفت AAC به طور منظم فصل عناوین.

پورتلند 70, Gonzaga 69: Haylee اندروز به ثمر رساند در یک شناور در خط با 3.6 ثانیه به سمت چپ و چهارم-کشت پورتلند که trailed با 20 امتیاز در سه ماهه اول ناراحت top-کشت Gonzaga در نیمه نهایی از, West Coast کنفرانس مسابقات در لاس وگاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>