شماره 2 سناتور جمهوریخواه: هنوز بسیاری از پشتیبانی از FBI وجوه ساختمان در COVID لایحه

سناتور. جان Thuneجان رندولف ThuneRepublican سناتور شورش بیش از coronavirus پیشنهاد Mnuchin: این عادلانه نخواهد بود به استفاده از مالیات دهندگان دلار به پرداخت بیشتر مردم را به نشستن در خانه’ غرق شدن مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اسکواش ایران مخالفت بیشتر (R-S. D.) ، شماره 2 جمهوری خواه مجلس سنا در روز چهارشنبه گفت که “بسیاری” برای حمایت از جمله بودجه جدید FBI ساختمان در یک coronavirus امداد لایحه.

“من فکر می کنم آن را به عنوان یک شگفتی برای بسیاری از مردم است که این بودجه برای FBI ساختمان بود در این لایحه است. آنها می خواهم به استدلال از آنچه که من دیده ام تا کنون” Thune گفت.

“من فکر نمی کنم بسیاری از پشتیبانی از اعضای ما برای مسائل در این لایحه است که به طور مستقیم مربوط به کروناویروس,” او اضافه شده است.

تبلیغات

جمع به ایران coronavirus بسته شد $1.75 میلیارد دلار برای طراحی و ساخت یک جدید FBI دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی

Thune را به مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden بازدید مغلوب ساختن پیشی جستن را “قانون و نظم” پیام: او در تلاش برای ‘ترساندن شیطان’ از مردم پلوسی bashes بار پس از شهادت: ‘او مانند یک لکه” و “مرید” برای مغلوب ساختن پیشی جستن شومر: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس بیشتر از دو برابر را در بودجه درخواست.

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت از کاخ سفید صبح روز چهارشنبه با انتقاد از اوباما شده اند که انتقاد از گنجاندن آن گفت: آنها باید “بازگشت به مدرسه و یادگیری است.”

“آنها در تلاش بوده اند که برای ساخت یک ساختمان جدید برای بسیاری از سال های بسیاری از” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید به عنوان او خروج برای سفر به تگزاس در روز یکشنبه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به پایین می آید و پس از چند جمهوریخواهان سوال تصمیم گیری است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellSchumer: مغلوب ساختن پیشی جستن خواهید باید COVID-19 مقابله به کمک اوباما در انتخابات شانس توافق شورش بیش از coronavirus, پیشنهاد نمایندگان مجلس, مکان عمومی, خداحافظی به جان لوییس بیشتر (R-Ky.) و Thune هر دو در روز سه شنبه گفت که آنها می خواهند FBI بودجه از لایحه.

“هنگامی که ما به پایان این روند من امیدوارم که همه غیر COVID مرتبط با اقدامات را بدون توجه به آنچه در لایحه بودند و در آغاز” مک کانل گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im