نیوجرسی, نیویورک, فرمانداران انفجار مک کانل برای هل دادن ‘ورشکستگی مسیر’ به صورت متحده: ‘منفور’

فرمانداران نیویورک و نیوجرسی دو از ایالات سخت ترین ضربه از شیوع رمان coronavirus روز چهارشنبه را محکوم کرد رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellGOP نماینده مجلس خواستار مک کانل اظهارات ورشکستگی دولت ‘شرم آور و غیرقابل دفاع’ مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ بدهی: “ما تا به حال هیچ چاره ای’ یک شبه مراقبت های بهداشتی: دکتر می گوید او برداشته شد از فدرال پست پس از مخالفت با بودجه برای اثبات نشده مواد مخدر | مغلوب ساختن پیشی جستن: من مخالفم به شدت با گرجستان فرماندار در بازگشایی| نبرد گرم برای فاز چهار coronavirus امداد لایحه بیشتر (R-Ky.) نشان می دهد که متحده می تواند “استفاده از مسیر ورشکستگی” به جای دریافت کمک مالی از دولت فدرال است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومواندرو CuomoOvernight مراقبت های بهداشتی: دکتر می گوید او برداشته شد از فدرال پست پس از مخالفت با بودجه برای اثبات نشده مواد مخدر | مغلوب ساختن پیشی جستن: من مخالفم به شدت با گرجستان فرماندار در بازگشایی| نبرد گرم برای فاز چهار coronavirus امداد لایحه تجارت مشاور: مغلوب ساختن پیشی جستن به سرعت حرکت می کند’ به گسترش استفاده از دفاع تولید عمل مک کانل می گوید او از اجازه متحده اعلام ورشکستگی در میان coronavirus بیشتر (D) به نام مک کانل اظهارات “سیاسی فرسا”استدلال آنها هیچ چیز برای کمک به کشورهای بازگشایی بخشهایی از اقتصاد ایالات متحده.

“تشویق به صراحت تقریبا به امید ورشکستگی آمریکا در میان بزرگترین بهداشت بحران این کشور تا کنون با آن روبرو است به طور کامل و کاملا غیر مسئولانه” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی (D) گفت: در طول یک اخبار و جلسه با توجه به سیاست.

تبلیغات

نظرات از فرمانداران به عنوان وارد متحده در سراسر کشور صورت بودجه چالش ها باعث بیماری همه گیر کوروناویروس که منجر به بسته شدن توده های غیر ضروری کسب و کار و مدارس در سراسر کشور.

کنگره اختصاص 150 میلیارد دلار به کشورهای در 2.2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته به قانون امضا شده در ماه گذشته. اما آخرین $484 میلیارد امداد لایحه تصویب شده توسط سنا و می رود به تصویب توسط مجلس در روز پنج شنبه شامل هیچ بودجه جدید برای دولت های محلی.

صحبت در مورد این موضوع در مصاحبه با مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت در چهارشنبه مک کانل شناور ایده اجازه متحده ورشکسته به دریافت نوعی کمک کند.

“وجود دارد هیچ دلیلی برای آن نمی شود در دسترس” مک کانل گفت و اشاره کرد که می گوید ” اولین انتخاب “برای دولت فدرال به قرض گرفتن پول از نسل های آینده به ارسال آن به آنها را در حال حاضر به طوری که آنها مجبور به انجام این کار است.”

“این چیزی است که من قصد دارم به نفع” او اضافه شده است.

تبلیغات

خواه رهبر پیشنهاد کرد که برخی از کشورهای در حال مواجهه با چالش های بودجه به دلیل مزایای سخاوتمندانه آنها ارائه عمومی کارکنان.

“وجود دارد و نمی شود هر گونه تمایل در طرف او به قید وثیقه از دولت حقوق بازنشستگی با قرض گرفتن پول از نسل های آینده است,” او گفت:. مک کانل را نیز مارک فشار بیشتر بودجه دولت به عنوان “آبی دولت سهیم خواهد بود.”

کومو که بارها با انتقاد از کنگره برای عدم کمک های مالی گفت: در سی ان ان جمعه شب که مک کانل را پیشنهاد آبی “دولت نجات” توهین آمیز است.

“شما بحث در مورد یک موضوع که در آن شما فکر می کنم شما می توانید گذشته تعصب و خاتوله و صحبت شما در مورد جوامع که در آن مردم در حال مرگ هستند و به شما می گویند آنها آبی متحده” کومو گفت: در طول یک مصاحبه با برادرش, Chris Cuomo,کریستوفر (کریس) چارلز CuomoCuomos در Instagram را به قرارداد coronavirus سی ان ان Zucker: بیشتر کارکنان خواهد شد بازگشت به دفاتر قبل از سپتامبر تپه 12:30: گزارش واشنگتن نزدیک coronavirus امداد معامله بیشتر. “چه هستم من قرار است برای بازگشایی اگر شما می خواهید من برای اعلام ورشکستگی؟”

اندرو کومو گفت که جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان به سرزنش برای کمبود بودجه دولت است. او همچنین تأکید کرد که شکست برای رسیدگی به بودجه دولت چالش به معنای پلیس و آتش نشانی ادارات و مدارس دولتی را بیشتر اقتصادی آسیب برساند.

نظرات خود تکرار شد ایران در کنگره پیت شاهپیتر (پیت) KingGOP نماینده مجلس خواستار مک کانل اظهارات ورشکستگی دولت ‘شرم آور و غیرقابل دفاع’ نیویورک و نیوجرسی و قانونگذاران تماس برای کمک های بیشتر برای کمک به مبارزه با کروناویروس جان کری: مذاکرات مجلس در برابر coronavirus بسته ‘آزمایش مثبت بودن —hole” بیشتر (n. y.) که به نام مک کانل اظهارات “شرم آور و غیرقابل دفاع.”

ملی انجمن فرمانداران با ارسال نامه ای به مجلس نمایندگان آمریکا اوایل این هفته درخواست 500 میلیارد دلار برای کمک به کشورهای در مقابله با درآمد از دست داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>