Nitya Gurukula از کویمباتور راه اندازی پرانا پیشگیری از خودکشی نجات

“تامیل نادو دارای بالاترین نرخ خودکشی به ویژه در میان جوانان در گروه سنی 15 تا 29 می گوید:” Sashi Chandran. او مدیر عامل شرکت Nitya Gurukula است که به روانی مشاوره و انجام کارگاه های آموزشی در احساسی خوب بودن معاملاتي تحليل و تای چی. و این به او بینش سلامت روحی و روانی و عواقب جدی از پرداختن به این مشکل بسیار واقعی است.

هشدار دهنده تعداد افراد جوان زندگی خود را وادار Sashi به شکل پرانا پیشگیری از خودکشی نجات است. پرانا راه اندازی شد توسط NG Chandran موسسات خیریه یک سازمان غیر دولتی تاسیس شده در ماه جولای سال 2019 با انجمن بین المللی پیشگیری از خودکشی (IASP) تحت سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در اکثر موارد از آن است که ‘نا امید تحمل’ است که همواره جوانان را به مرحله شدید می گوید Sashi. “این می تواند هر چیزی از ناامیدی در عشق, ناتوانی برای رسیدن به نمرات در دانشگاهیان گرفتن پذیرش به یک نهاد برتر و یا شکست به زمین کار…” Sashi می گوید بسیاری از این بازی سرزنش ما افراط ، “راه ارتباط ما با کودکان ما به تغییر” او می گوید.

اطلاعات شما می توانید با استفاده از

  • این “پرانا” راه نجات 1800-121-203040 می تواند قابل دسترسی از هر نقطه در هند. این در دسترس است از 10.00 به 3.00 pm در همه روز به جز جمعه.
  • تماس خواهد بود و حضور روت مشاوران و داوطلبان تحت نظارت Nitya Gurukula. مشاوران زبان انگلیسی صحبت می کنند و تامیل به عنوان در حال حاضر. وجود دارد یک حرکت را در هیئت مدیره چند زبانه داوطلبان.

پرانا رفت و زنده در فوریه 19 و در حال حاضر آن را دریافت کرده است بیش از 70 تماس.

“اکثر تماس گیرندگان به دنبال کمک در مسائل مربوط به ارتباط می گوید:” Sudha Sundaram COO of Nitya Gurukula که آموزش مشاوران. “علاوه بر قطعات تامیل نادو ما همچنین تماس از بمبئی بنگلور و قطعات جامو و کشمیر. برخی می خواستم کمک در مقابله با شکستن برخی از تماس گیرندگان که دور ماندن از خانواده حساب کار خود را می خواست کمک کند با استرس; پس از آن وجود دارد کسانی که درد و رنج اواسط عمر بحران و یا تنهایی در سن خود. پرانا است و نه فقط صرف تلفنی اما یک تاسیسات که در آن ما گوش دادن به مشکلات خود و راهنمای آنها را با روانشناسی مثبت. این ایجاد امید و انگیزه کسانی که به دنبال کمک به اقامت خوش بینانه است. آن را می سازد آنها را انعطاف پذیر و با اعتماد به نفس بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>