Nitish کومار قطعا عمل اگر Sushant خانواده خواسته CBI پروب: وزیر

پتنا:
بیهار وزیر Nitish کومار قطعا عمل اگر تقاضا برای یک نوبت به پروب می آید از خانواده بالیوود ستاره Sushant Singh Rajput که فوت بر اثر خودکشی یک وزیر امور خارجه گفت: در روز شنبه.

سانجی کومار Jha, دولت منابع آب وزیر و یک محرم از Nitish کومار گفت: رئیس جمهوری و دولت خود را متعهد به آوردن عدالت به بازیگر و خانواده را در هر مرحله نسبت به آن پایان.

ارشد JD(U) رهبر نیز پایین آمد به شدت در بمبئی پلیس ادعا که آن را انجام مناسب تحقیقات مربوط به مرگ این بازیگر و به جای آن “زیاده روی تنها در مدیریت رویداد و عکس-op به نام پرس و جو”.

“وزیر قطعا عمل اگر تقاضا برای یک نوبت به پرس و جو از خانواده راجپوت” وزیر گفت PTI.

Jha که نزدیک شد این بازیگر خانواده برای کمک به گفت: مردم می خواهند حقیقت را به می آیند و کسانی که مجرم مجازات شود.

آن است که تنها در حال حاضر که یک تحقیق عادلانه را آغاز کرده است پس از ثبت نام یک شاه در پتنا در شکایت کتبی از Rajput پدر KK سینگ گفت: تاسف خوردن “غیر تعاونی” رویکرد پلیس بمبئی.

“برای خوب 45 روز آنها (پلیس بمبئی) آیا هر چیزی به باز کردن رمز و راز عایقی Rajput خودکشی به جز برای استفاده از این زمان به افراط در عکس-op و مدیریت رویداد… و در حال حاضر زمانی که بیهار تیم پلیس در حال انجام صادقانه پروب آنها در حال ایجاد موانع برای آنها” وزیر rued.

یک شاه تسلیم شد و با راجیو نگر ایستگاه پلیس در پتنا بر اساس سوگوار پدر شکایت در جولای 25 زیر بخش های مختلف از قانون مجازات اسلامی از جمله کسانی که مربوط به abetment خودکشی و تقلب.

گروه کر برای یک نوبت به پرس و جو به مرگ که اتفاق افتاده در ژوئن 14 در بمبئی در حال رشد است با احزاب برش در سراسر خطوط سیاسی در بیهار و خواستار آن است که مرکزی سازمان تحقیق را به این صورت برای یک نمایشگاه شد.

بیهار دولت در حال حاضر روشن ساخته است که آن را در مخالفت با یک درخواست ثبت شده توسط راجپوت را شایعه دختر, Rhea Chakraborty, به چالش کشیدن حاکمیت پتنا پلیس در محل سکونت FIR در مورد خودکشی.

این موضوع برنامه ریزی شده است برای دادرسی در دیوان عالی کشور در آگوست 5.

بیهار مدافع کلی Lalit Kishore گفته است که دولت نشان داده خواهد شد قبل از apex دادگاه توسط دادستان کل سابق هند Mukul Rohatgi.

معاون وزیر Sushil Kumar Modi و دولت بی جی پی رئیس جمهور سانجی Jaiswal باید flayed بمبئی پلیس برای دست زدن به آن از این مورد است.

مودی گفت: بانک مرکزی باید بیش از این مورد به عنوان پلیس بمبئی قرار دادن انسداد در راه از بررسی توسط بیهار ،

BJP MP از مظفرپور آجی Nishad روز جمعه نوشت: به اتحادیه, خانه وزیر آمیت شاه نیز به دنبال یک نوبت به پرس و جو به خودکشی پتنا-متولد بازیگر.

اتحادیه وزیر Ram, Vilas Paswan و پسرش و Lok Janshakti حزب رئیس Chirag Paswan نیز favourerd یک نوبت به پرس و جو به Rajput مرگ است.

RJD رهبر Tejashwi Yadav است تکرار مشابه views.

BJP MP از دهلی نو و Bhojpuri بازیگر Manoj Tiwari و بازیگر بالیوود Sekhar Suman نیز به دنبال یک نوبت انجام شد.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر