نود و شش درصد از زندانیان در چهار زندانها که تست مثبت برای coronavirus شد بدون علامت: گزارش

به شدت اکثر زندانیان از چهار ایالت’, زندان, سیستم های که تست مثبت برای COVID-19 شده اند بدون علامت با توجه به انتخاب.

بین آرکانزاس کارولینای شمالی و اوهایو و ویرجینیا 3,277 زندانیان آزمایش مثبت برای ویروس. از این تعداد 96 درصد از زندانیان بدون علامت معنی آنها نشان داد که هیچ علائم مربوط به این بیماری است.

بیماران بدون علامت می تواند انتقال COVID-19 ندانسته و قرار دادن در معرض خطر جمعیت در معرض خطر ابتلا به یک ویروس است که می تواند کشنده باشد. این واقعیت نگران کارشناسان بهداشت از زمان شروع این بیماری همه گیر و دولت به گماشتن اجتماعی فاصله گرفته است.

تبلیغات

بدون علامت حامل در برخواهد داشت یک چالش خاص در این کشور در زندان ایالتی سیستم که در آن اغلب زندانیان آمده در تماس نزدیک با یکدیگر است.

“این می افزاید: به درک که ما شدید undercount از موارد در ایالات متحده” لینا ون کمکی استادیار طب اورژانس در دانشگاه جورج واشنگتن گفت: خدمات سیم. “در مورد تعداد است که به احتمال زیاد خیلی بیشتر از ما در حال حاضر می دانم که به دلیل عدم تست و نظارت است.”

ایالات متحده بیشتر زندانی افراد بیش از هر کشور دیگری در جهان – بیش از 2.3 میلیون نفر گزارش شد در سال 2017. میشیگان تنسی و کالیفرنیا را همه شروع به جرم در تست های مربوطه خود را در زندان.

نتایج در آن زندانها مشابه بودند; تنسی گزارش اکثریت آن موارد مثبت را نشان نمی دهد علائم در حالی که میشیگان گزارش داد که “تعدادی” از 620 موارد مثبت نشان داد هیچ نشانه ای از ویروس.

برخی از ایالت ها مانند فلوریدا و نیویورک و تگزاس هستند و تنها تست زندانیان که نمایشگاه علائم.

“زندان سازمان تقریبا قطعا بسیار undercounting تعداد COVID موارد در میان زندانی افراد” میشل Deitch یک اصلاحات متخصص و مدرس ارشد در دانشگاه تگزاس و گفتگو کرد.

“فقط به عنوان کارشناسان در حال گفتن ما رایگان-جهانی جوامع تنها راه پیش از این شیوع از طریق توده تست.”

به طور کلی در ایالات متحده COVID-19 آلوده بیش از 925,500 مردم, کشته شدن بیش از 53,000 با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>