دهلی نو: دولت در روز یکشنبه ادعا کرد Tablighi Jamaat یک رویداد مذهبی که برگزار شد در دهلی Nizamuddin منطقه تنها چند روز قبل از 21 روز مستند اعلام شد, به کمک دو برابر شدن coronavirus موارد در هند لغو هند در تلاش برای جلوگیری از گسترش.

تا کنون بیش از 1200 موارد و حداقل 10 مرگ و میر مرتبط شده اند به افرادی که با حضور در این رویداد سه روزه در مقر این گروه مذهبی.

“این دو برابر شدن نرخ covid-19 نفر در هند در حال حاضر 4.1 روز. این است که با توجه به Tablighi Jamaat. تا به حال این رویداد نمی شود دو برابر شدن نرخ شده اند 7.4 روز” Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت گفت: در روز یکشنبه.

این ارزیابی ممکن است تاثیر قابل توجهی بر تصمیم دولت برای گسترش مستند در بخش هایی از کشور است. در ضمن مردم در کشورهای مختلف این کشور روز یکشنبه با خاموش کردن چراغ خانه های خود را و روشن لامپ های خاکی در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی ‘9 ساعت و 9 دقیقه’ درخواست تجدید نظر به شکست coronavirus در کشور است.

این Tablighi مورد را برانگیخته یک ملت را بیشتر به چالش کشیدن manhunts —کشش از کشمیر به تامیل نادو—با مقامات در تلاش برای شناسایی کسانی که در این رویداد شرکت کردند و یا در تماس نزدیک با آنها.

در Uttar Pradesh (UP) به تنهایی مقامات شناسایی 1,499 اعضای Tablighi Jamaat و 132 covid-19 موارد مثبت. روز یکشنبه دولت تصمیم به گسترش بخش 144 از آیین دادرسی کیفری در گوتام Buddh نگر تا 30 آوریل. تا وزیر یوگی Adityanath نیز نشان داد که این مستند در دولت خواهد بود برداشته از 15 آوریل در “مرحله به مرحله شیوه”.

اتحادیه وزارت بهداشت را مهار برنامه ریزی برای بزرگ شیوع بیماری به وضوح اعلام کرد “فشرده خطر ارتباطات مبارزات انتخاباتی خواهد شد و پس از به تشویق همه افراد به ماندن در خانه برای یک دوره اولیه از 28 روز به تمدید شود بر اساس ارزیابی ریسک. بر اساس ارزیابی خطر و نشانه ای از موفقیت آمیز عملیات مهار یک رویکرد مبهوت کار و بازار ساعت ممکن است به عمل قرار داده است”.

“در حالی که دولت مرکزی در حال حاضر منتقل شده است که مستند را تمدید نمی شود ما نمی تواند مطمئن باشد که این حوادث اتفاق نمی افتد دوباره. ما به دنبال در آماده سازی ما برای جلوگیری از گسترش در کل کشور” آرون Singhal, ویژه, وزیر, وزارت بهداشت و رفاه خانواده در گفتگویی گفت.

“ما به هر حال در بدترین سناریو نگه داشتن این لغزش در ذهن است. ما انجام می دهند ما را به بهترین سطح برای جلوگیری از گسترش ویروس و تصمیمات گرفته شود بیشتر نیز خواهد شد بستگی دارد در حال حاضر و آینده وضعیت در ذهن” او گفت:.

با عنوان بسیاری از 4000 نفر که با حضور Tablighi Jamaat رویداد ترک دهلی نو با قطار و اتوبوس و پرواز به نقاط مختلف کشور و تلاش برای ردیابی تمام کسانی که در تماس با آنها را تبدیل به پیچیده است.

کارشناسان بهداشت عمومی باید گفت که این وضعیت ممکن است از کنترل خارج شود, اگر, اجتماعی فاصله بگیرد در جای خود قرار داده شده توسط دولت به تصویب رسید و به شدت.

Lalit کانت یک دانشمند و رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) اشاره کرد که حوادث مانند Tablighi Jamaat رویداد به احتمال زیاد اتفاق می افتد و باید از این پتانسیل برای خنثیسازی تاثیر بسیاری از دیگر مداخلات نهاد. “سیستم ما باید آماده برای مقابله با این شرایط. آن را باید در گشاد گشاد راه رفتن. آن را ممکن است بیش از حد به زودی برای رسیدن به هر گونه نتیجه گیری در مورد تاثیر از 21-day مستند در این بیماری همه گیر منحنی گفت:” کانت.

پلیس و دولت تامیل نادو, Maharashtra, Telangana کرالا و در حال تلاش برای ردیابی مشکوک covid-19 حامل های مربوط به Tablighi Jamaat رویداد.

Samit Bhattacharyya, دانشیار گروه ریاضی شیو ندار دانشگاه است که ریاضی مدل سازی covid-19 گسترش و ادعا کرده است که این شماره ها دست کم در زمان سناریو گفت: “در تئوری اپیدمیولوژی و بیماری انتقال این (TJ) است که دقیقا به نام فوق العاده, پخش كردن, رویداد. برخی از رویداد تصادفی به طور بالقوه می تواند افزایش شانس انتقال است. حدود 20% چنین اتفاقاتی در کل جمعیت می تواند 80 درصد از عفونت در مدتی بسیار کوتاه.”

با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت و درمان خوشه را به نظر می رسد در کشورهای مختلف به خصوص کرالا, Maharashtra, Rajasthan, تا, دهلی نو, Punjab, Karnataka, Telangana و اتحادیه سرزمین لاداخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im