NHRC توجه به دهلی نو شين مرکز مشکلات مواجه توسط covid بیماران

دهلی نو:
مصرف cognisance از مشکلات covid-19 بيمار در دهلی نو به دلیل عدم در دسترس بودن تخت در بیمارستان ها و تعداد ناکافی از آزمون و در نتیجه هرج و مرج و مرگ و میر ملی کمیسیون حقوق بشر, (NHRC) روز چهارشنبه با صدور اعلامیه به دولت NCT از دهلی نو و اتحادیه بهداشت و خانواده وزارت رفاه.

این NHRC گفت که این شکایت در مورد عظیم تاخیر در برگزاری آخرین مراسم از کسانی که فوت در طول دوره بیماری همه گیر. و آزمون در بدن علامتی مرحوم نیز در حال انجام نقض سازمان بهداشت جهانی (WHO) و شورای پزشکی (ICMR) هنجارهای است که می تواند بسیار خطرناک باشد.

این کمیسیون به دنبال یک گزارش جامع از دهلی دولت و اتحادیه های وزارت بهداشت ظرف مدت ده روز. در این میان دولت NCT از دهلی نو می رود افزایش تعداد تخت و آزمون در هر روز برای COVID بیماران کمیسیون گفت.

این کمیسیون بیشتر مشاهده شده است که وجود دارد بسیاری از شکایات در آینده به آن توجه کنید از سراسر کشور مربوط به مشکلات عموم مردم در موقع گرفتن درمان های پزشکی برای covid-19 بیماری و سرمایه های ملی بدون استثنا بوده است.

“این یک وضعیت بی سابقه ای برای سازمان های دولتی و بیمارستان و پزشکان و نیز بیماران و خانواده های آنها اما دولت نمی تواند ترک آن شهروندان به مرگ بدون تلاش ممکن” به NHRC گفت.

“این است و نه نادرست به دولت که تعداد Covid بیماران در کشور در حال افزایش روز به روز و بهبود نرخ بالای 48 درصد است اما این هم درست است که تعداد زیادی از مردم کشته شده اند و سرمایه های ملی یکی از بدترین آسیب دیده شهرستانها تا کنون” آن را گفت.

شکایت دریافت NHRC گفت: نشان می دهد که NCT دهلی قوی بیمارستان زیرساخت های 57,194 تخت. این حضور قابل توجهی از دولت مرکزی بیمارستان ها نیز اما این دردناک است که ببینیم که تنها 12 درصد از دولت دهلی نو 8 ٪ از دولت مرکزی موسسات و 7 درصد از خصوصی تخت بیمارستان در حال حاضر اشغال شده و در حال استفاده می شود به درمان covid بیماران.

این NHRC اشاره کرد که دهلی نو حدود 70% اختصاصی تخت هنوز هم دروغ گفتن و خالی. در حالی که ساکنان دهلی نو در حال تلاش سخت برای واکشی یک تخت در زمان تاج بحران دولت دهلی نو با وجود تایید در دسترس بودن از تخت ارائه نمی کند همان به بیمارانی که به آنها نیاز به صرفه جویی در زندگی خود.

این NHRC شکایت اعلام کرد که دهلی دولت 38 موسسات بهداشتی و بیمارستان ها در دهلی نو و از این بیمارستان 33 در حال پذیرش نیست covid بیماران. تنها 5 بیمارستان تعیین شده است به عنوان covid بیمارستان توسط دولت دهلی نو و به عنوان نتیجه مردم از دهلی نو به اجرا از ستون برای پست در جستجوی درمان برای Covid-19.

شاکی همچنین ادعا شده است که تعداد کافی از آزمایش های در حال انجام توسط دولت دهلی نو برای تشخیص Covid 19 بيمار و خصوصی labs که قبلا مجاز به انجام آزمون برای Covid بیماران خواسته شده است برای جلوگیری از انجام آزمون.

ادعا شده است که طبق آخرین بولتن در مجموع 3700 انجام شده است در حالی که این رقم منتشر شده در 29th مارس بود 7649. بهبود نرخ دهلی نو به عنوان ذکر شده در شکایت یکی از کمترین ها در هند است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>