دهلی نو:
در عمده وصله پینه کردن از مقررات ملی سبز, دادگاه (NGT) به مجموعه ای از شرایط سخت تجاری در آب های زیرزمینی با استفاده از درخواست مقامات به tightfisted در اعطای مجوز آغاز سریع اقدام تنبیهی در مورد نقض و الزامی شخص ثالث و انطباق ممیزی از کسب و کار در هر سال است.

NGT نیز زده مرکزی زمین آب خودگردان (به) 2020 دستورالعمل گفت: آنها در برابر قانون است. 2018 نسخه از دستورالعمل زده شده بود توسط NGT سال گذشته است.

دادگاه را پیدا شایستگی در به درخواست که دقیق محدودیت هایی در آب های زیرزمینی استفاده خواهد شد و تاثیر نامطلوب بر تولید صنعتی فرصت های اشتغال و اقتصاد برخی از کشورها با توجه به سفارش آپلود شده توسط دادگاه دوشنبه گذشته. حرکت در نگه حدود 20,000 برنامه های کاربردی برای هیچ-اعتراض گواهی (کد بندی مشاغل ملی) از این صنعت در آب زیرزمینی با استفاده از گفت: صنعت اجرایی است.

برخی از کارشناسان گفت: دستورالعمل صادر شده توسط NGT قرار می دهد دقیق رعایت الزامات مورد نیاز در کسب و کار در یک زمان آنها در تلاش برای پیدا کردن خود در میان covid-19 بحران و عملا باعث می شود دسترسی به آبهای زیرزمینی بسیار دشوار است. حرکت آنها گفت که تداخل با قانونی توابع جال شاکتی وزارت.

“اجرای صحیح پژوهش حاضر منظور از NGT می تواند طلسم مشکل برای واحد تجاری در حال حاضر آمار به شدت با کاهش رشد اقتصادی و اثرات سوء این بیماری همه گیر” گفت: سلمان واریس شریک مدیریت از شرکت حقوقی TechLegis طرفداران و وکلاء. او گفت: NGT اتحاد درآورده مقامات نسبت به حصول اطمینان از پایدار مدیریت آب های زیرزمینی با توجه به دستور SC که به ایجاد شد.

NGT است به طور خاص ممنوع “به طور کلی اجازه برداشت از آب های زیرزمینی” به خصوص به نهادهای تجاری بدون محیط زیست ارزیابی اثرات. مجوزها باید به مقدار معینی از آب را در ابد و باید با نظارت دیجیتال جریان متر و حسابرسی هر سال توسط اشخاص ثالث. اقدام سریع از جمله فهرست سیاه و پیگرد قانونی باید در برابر کسانی که موفق حسابرسی. مقامات باید سه ماه به مدیریت آب برنامه برای همه overexploited بحرانی و نیمه بحرانی (OCS) مناطق. حدود 800,000 شرکت های پاییز در زمینه هایی که حدود یک سوم از تمام 3,881 آب زیرزمینی ارزیابی واحد در هند صنعت اجرایی نقل قول شده در بالا گفت: به دنبال گمنامی.

“صنایع باید انتظار یک تعمیرات اساسی در شیوه ای که در آن مجوز صادر شده برای استخراج آب های زیرزمینی برای فعالیت های تجاری” گفت: Dharav شاه و یک شریک در قانون شرکت Wadia Ghandy و شرکت. صنایع استخراج آب های زیرزمینی باید اطمینان حاصل شود که تمام شرایط با پیروی دیگری ممکن است آنها دعوت محاکمه او اضافه شده است.

سیاست خلاء در اعطای مجوز به استفاده از آبهای زیرزمینی باعث شده است بسیار زیاد سختی به صنعت منجر به بسته شدن و از دست رفتن مشاغل و معیشت گفت: صنعت اجرایی است. با توجه به برآوردهای رسمی, 89 درصد از آب های زیرزمینی برداشت توسط کشاورزان و تنها 5 ٪ است که توسط صنعت در حالی که بقیه برای استفاده داخلی. در آن سفارش NGT با اشاره به NITI Aayog گزارش که پرچم رو به رشد بحران آب و پیشنهاد “مداخلات است که استفاده از آب کارآمد و پایدار”.

این NGT که آمد در مناقشه مربوط به مهمان نوازی شرکت کلید مورد که در آن است از آب های زیرزمینی استفاده تکامل یافته است گفت: Tavinder Sidhu, شریک, MV Kini and Co.

Prathma Sharma کمک به این داستان.

gireesh.p@livemint.com

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر