Padmanabhan Gopalan بنیانگذار سازمان غیر دولتی به نام هیچ زباله های مواد غذایی شروع می شود کار خود را در 6:00 am. او مسئول تیم که آماده و توزیع 10,000 مواد غذایی بسته در Coimbatore, Tamil Nadu. “به کار می رود تا 9:00 pm. تیم من توزیع مواد غذایی در 39 لکه های امروز,” او می گوید. او انجام شده است این در ارتباط با کویمباتور شرکت و یک سازمان غیر دولتی به نام C4TN از روز اول ملی مستند. “من دریافت تماس و درخواست برای مواد غذایی است. این زمانی است که من تصمیم به کار با دولت است,” او می گوید. هیچ زباله های مواد غذایی در حال حاضر با این نسخهها کار از یک آشپزخانه در سالن شهر. “ما همچنین 13 شریک آشپزخانه در اطراف شهر است که در اجرا توسط صاحبان رستوران, خدمات مواد غذایی کالج ها و دیگر خدمات اجتماعی سازمان. ما با هم شکل کویمباتور شرکت مواد غذایی اضطراری Response Team.”

هیچ زباله های مواد غذایی در حال حاضر دارای یک پایگاه داده از لحاظ اقتصادی محروم مناطق در این شهرستان است که به کمک آنها برای توزیع مواد غذایی است. “شرکت همچنین کمک به آنها را با آن می گوید:” Padmanabhan. “بسیاری از کارگران مهاجر وابسته روزانه خود حقوق و دستمزد برای مواد غذایی است. با صنایع تعطیل و آنها را به هیچ وجه برای خرید ملزومات برای وعده های غذایی خود را. گاهی اوقات برخی افراد نیز درخواست ما کمک کند.”

این تیم نه وانت سه متعلق به هیچ زباله های مواد غذایی و دیگر شش عرضه شده توسط این شرکت است.”ما با ارائه وعده های غذایی سه بار در روز اما بزرگترین مقدار از غذا آماده است برای ناهار,” او می گوید. آنها را تنظیم هر منوی استاندارد. “از آن ساخته شده است با توجه به در دسترس بودن مواد در هر آشپزخانه.

در Coimbatore شرکت مواد غذایی واکنش تیم 30 داوطلبان – 15 از آنها از هیچ زباله های مواد غذایی و از سوی دیگر 15 از C4TN. “آنها مسئول برای گرفتن تماس, تهیه مواد اولیه و توزیع مواد غذایی است. تعداد داوطلبان محدود به دو در هر خودرو برای اطمینان از ایمنی. آنها مجهز به ماسک و دستکش و دست sanitisers. آنها همچنین خواسته به نگاه کردن به علائم و گزارش ithem mmediately” او توضیح می دهد.

آنها گره خورده است تا با کل فروش و فروشندگان مواد غذایی خود را از مواد خام است. “در آشپزخانه ما به تنهایی, ما, نیاز 250 کیلوگرم برنج 75 کیلوگرم دال و 75 کیلوگرم از سبزیجات در هر روز است. ما با تکیه بر کمک های مالی برای پوشش هزینه. پاسخ مثبت بوده است تا کنون. به تازگی از کارکنان یک شرکت سون در و خرید با ما 600 کیلوگرم برنج. ما تا به حال بسیاری از خانواده ها است که کمک سبزیجات,” او می گوید. این تیم در حال حاضر در یک ماموریت برای شناسایی افراد بدون سهمیه کارت. “ما خواهد شد و سپس عرضه آنها را با مواد غذایی کیت به گذشته آنها را برای 20 روز. من می دانم آن است که رفتن را سخت می شود. اما این مهم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de