تیم NFL هستند محدود و یا به طور کامل متوقف سراغ عملیات به عنوان حفاظت در برابر گسترش جدید کروناویروس.

Washington, مینه سوتا, میامی, Tampa Bay, تنسی, پیتسبورگ و نیویورک جتز در میان کسانی که دستور داده اند که خود پیشاهنگی و دستیار مربیان برای بازگشت به خانه در آنچه به طور معمول در یک زمان مشغول برای ارزیابی کالج بازیکنان. پیش نویس NFL است که برای برنامه ریزی مارس 23-25 در لاس وگاس.

دانشگاه میشیگان ایالتی پن واندربیلت و تگزاس A&M در میان مدارس که به نام خاموش یا به حالت تعلیق pro روز پنج شنبه. مدارس دیگر هنوز برنامه ای برای نگه داشتن آنها — و یا تصمیم گیری در انتظار تحولات است.

تیم NFL نیز هستند یا محدود کردن یا از بین بردن تاسیسات بازديد توسط پیش نویس چشم انداز. بنابراین در حال پخش عوامل است.

همچنین پنج شنبه, کمیسر راجر Goodell گفت: لیگ اصلی سالانه جلسات لغو شده است. آنها برنامه ریزی شده برای مارس 29-1 آوریل در پالم بیچ فلوریدا و شامل صاحبان رای گیری در پتانسیل تغییرات قوانین است.

به طور خلاصه: Green Bay منتشر تنگ پایان جیمی گراهام سابق دیرین نیواورلئان سنت پس از 33 سال را صرف دو فصل با حق رای دادن. … تنسی چشم پوشی linebacker کامرون بیدار 38 بعد از یک فصل به آنچه تا به حال شده است یک قرارداد سه ساله و چشم پوشی در حال اجرا پشت Dion لوئیس که هنوز دو سال دیگر از قرارداد او امضا شده در ماه مارس سال 2018 است. … بوفالو گزارش به توافق دوباره ثبت offensive lineman Quinton اسپانیا به یک قرارداد سه ساله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im