NFL وعده 250 دلار بیش از 10 سال برای مبارزه با نژادپرستی نظاممند

NFL روز پنج شنبه اعلام کرد که آن را مرتکب $250 میلیون دلار در طول 10 سال آینده به “مبارزه با نژادپرستی نظاممند و حمایت از نبرد علیه مداوم و تاریخی بی عدالتی مواجه آفریقایی-آمریکایی است.”

سه ماهه میلیارد دلار سرمایه گذاری می آید پس از لیگ کمیسر راجر Goodell هفته گذشته عذرخواهی کرد برای حمایت از بازیکن تظاهرات علیه خشونت پلیس در گذشته است.

“ما لیگ ملی فوتبال اعتراف ما در اشتباه بودند برای گوش دادن به بازیکنان NFL زودتر و تشویق همه به صحبت کردن و مسالمت آمیز اعتراض” Goodell گفت: در آن زمان. “ما لیگ ملی فوتبال, باور, سیاه زندگی مهم است.”

تبلیغات

همه از این می آید در سراسر کشور پس از تظاهرات و ناآرامی بودند برانگیخت توسط پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس در مه 25.

معترضان در سراسر کشور نه تنها سوگواری قتل فلوید بلکه خواستار تغییرات سیستماتیک رخ می دهد به این کشور اجرای قانون است.

در سال 2016 و پس از آن — San Francisco 49ers کارفرمایی khezri آورده به موضوع خشونت پلیس به ملی افکن بود زانو در اعتراض به طول سرود ملی. NFL و Goodell در نهایت محکوم Kaepernick اعتراض و 49ers در نهایت قطع او — او تا به بازی در لیگ پس از.

“NFL و باشگاه های ما ادامه خواهد داد به کار مشترک با بازیکنان NFL برای حمایت از برنامه به آدرس عدالت کیفری اصلاحات, پلیس, اصلاحات اقتصادی و آموزشی و پیشرفت” لیگ گفت: در آن بیانیه پنج شنبه. “علاوه بر تعهد مالی ما ادامه خواهد داد به اهرم NFL Network و همه رسانه های ما خواص به جای افزایش تاکید بر بالا بردن سطح آگاهی و ترویج آموزش و پرورش از عدالت اجتماعی و مسائل مربوط به طرفداران ما و کمک به تقویت وحدت است.”

فلوید از مرگ برانگیخته کلی و گفتگو در مورد نژادپرستی سیستماتیک در آمریکا روز چهارشنبه نسکار ممنوع مؤتلفه پرچم از امکانات آن و حوادث.

علاوه بر این, مایکل جردن و خود را با نام تجاری اردن متعهد 100 میلیون دلار در طول دهه آینده به “سازمان اختصاص داده شده به حصول اطمینان از برابری نژادی عدالت اجتماعی و دسترسی بیشتر به آموزش و پرورش است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>