NFL صاحبان تصویب ضوابط جدید قرارداد کار

NFL قرار داده و کار با توپ در بازیکنان دست پنج شنبه.

تا حدودی شگفت آور قوی تصمیم 32 تیم صاحبان رای به “پذیرش مذاکره از نظر در اصول یک توافق دسته جمعی.”

جزئیات آن توافق نمی شد آینده از هر یک از صاحبان و یا کمیسر راجر Goodell. آنها در سمت چپ هتل منهتن با چیزی بیش از “ببخشید می توانم به شما کمک کند” و یا “من نمی توانم اظهار نظر” وقتی پرسیده شد که در مورد پیشنهاد CBA.

در حال حاضر تعهد در بازیکنان که در یک کنفرانس تلفنی جمعه مربوط به اتحادیه کمیته اجرایی و بازیکن نمایندگان. NFL بازیکنان ارتباط گفت: آن را نمی خواهد اظهار نظر در مورد NFL اعلام.

چنین اقدام سریع توسط صاحبان نشان می دهد اشتیاق خود به جای 10 سال قرارداد کار که در نتیجه در مارس سال 2021. چند عنصر جدید CBA می تواند اجرا برای فصل آینده باید بازیکن رای به نفع آن.

که البته هیچ داده می شود. باید بازیکنان رای در برابر پذیرش این پیشنهاد و یا به دنبال مذاکرات بیشتر NFL گفت: زمان توافق را در محل باقی می ماند برای سال 2020 است. لیگ بیانیه قرار دادن یک مهلت پذیرش توسط اتحادیه اروپا گفت: “از باشگاه ها و بازیکنان نیاز به یک سیستم در محل و دانستن قوانین است که آنها را تحت عمل هفته آینده.”

در میان موارد گزارش شده در این طرح:

• 17-برنامه بازی است که همیشه بوده است و یک مانع در مذاکرات با NFLPA. بیشتر فهرستی از نقاط در هر تیم خواهد بود و باید برای بازیکنان است.

یک 17th بازی خواهد ترجیحا تواند در خنثی سایت که یکی از افراد آشنا با این مذاکرات گفت: می تواند شامل غیر NFL آمریکا در سالن و همچنین اروپا و مکزیک و برزیل.

• کاهش پیش فصل در ابتدا از چهار بازی سه.

• بالاتر از درآمد برای بازیکنان; تعداد فعلی است که 47 درصد. برش بازیکنان را دریافت وابسته است در طول فصل به طور منظم اما باقی خواهد ماند و زیر 50%.

• گسترش برگشتی چیزی NFL دنبال شده برای سال.

Goodell پیشنهاد در سال 2015 که افزایش postseason زمینه به هفت تیم در هر کنفرانس در آثار. صاحبان می تواند به طور یک جانبه اضافه کردن یک کارت تیم در لیگ و NFC اما مایل به ایجاد چنین یک حرکت بخشی از یک CBA جدید.

مقررات برای دو wild-کارت بازی توسعه یافته سال پیش می توانست تنها تیم با بهترین رکورد در هر کنفرانس دریافت خداحافظ برای آخر هفته اول پلی آف.

همچنین در نظر گرفته شده است و دوم bye هفته با 17 بازی اگر چه تقریبا قطعا برای سال 2020 فصل است. گسترش برگشتی به راحتی می تواند رخ دهد در این سال, اما, اگر یک CBA جدید رسیده است.

فعلی قرارداد کار رسیده بود در سال 2011 پس از یک 4½-ماه تحریم از بازیکنان.

در یک کپی از یک اتحادیه برگه نوشته شده در توییتر ورزشی وکیل دارن Heitner چندین موارد دیگر نازل شد.

بازیکنان به دنبال خنثی تصمیم ساز در برخی موارد انضباطی به جای Goodell چیزی کمیسر دفتر مبارزه کرده است.

همچنین در این برگه در حال به روز رسانی بازنشستگی گذشته و بازیکنان کنونی; افزایش حداقل حقوق; بزرگتر عمل جوخه های با محدودیت کمتری; کاهش می یابد در تمرینات پیش فصل; تنگی دوره آزمایش برای بازیکنان برای استفاده از ماری جوانا به علاوه کاهش نظم و انضباط برای استفاده از آن; و کاهش در زمینه جریمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>