NFL کمیسر راجر Goodell گفت: کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس و همچنین سایر اخیر قتل آمریکایی های آفریقایی تبار مصور یک “نیاز فوری برای اقدام.”

“به عنوان رویدادهای جاری به طور چشمگیری تاکید وجود دارد باقی می ماند و خیلی بیشتر به کار به عنوان یک کشور و به عنوان یک لیگ” Goodell گفت: در بیانیه خود روز شنبه با توجه به آسوشیتد پرس. “این تراژدی اطلاع NFL تعهد و ما تلاش های مداوم. وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام. ما می دانیم قدرت از پلت فرم ما در جوامع و به عنوان بخشی از تار و پود جامعه آمریکا است.”

“”ما را در آغوش که مسئولیت و متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک همراه با بازیکنان ما باشگاه ها و همکاران,” او اضافه شده است.

تبلیغات

فلوید گزارشی مرد, درگذشت, روز شنبه هنگامی که افسر درک چوین دوخته او را به پیاده رو با زانو بر پشت فلوید گردن با وجود تظاهرات که او نمی تواند نفس بکشد. چوین اخراج شده و اتهام دستگیر سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

Goodell نیز اشاره به موارد Ahmaud Arbery گرجستان مرد که کشته شد در ماه فوریه پس از اینکه دنبال دو در یک کامیون و Breonna تیلور یک تکنسین اورژانس پزشکی بود که به ضرب گلوله توسط لویی مترو اداره پلیس افسران خدمت بدون دست کشیدن حکم.

بازیکنان NFL انجمن, مدیر اجرایی, DeMaurice اسمیت همچنین خطاب به کشتار و اعتراض آنها را برانگیخت در نامه ای به تمام بازیکنان شنبه.

“این کشور صدمه زدن به وجود عدم قطعیت و وجود خطر” اسمیت نوشت. “همچنین روشن است که درد در حالی که به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از است سابقه بودن (برن) بیشتر توسط برخی بیش از دیگران است. آن را به عنوان اشتباه بود عمدا نادان برای این درد آن را به عنوان به استفاده از این درد به عنوان پوشش برای تحمیل درد در دیگران است.”

Cleveland Browns مرکز و NFLPA جمهور J. C. Tretter همچنین خطاب به این موضوع روز شنبه گفت: در یک بیانیه “نژاد پرستی چیزی است که همه ما باید مسئولیت را به پایان. به عنوان انسان ما نیاز به شناسایی و به چالش کشیدن تبعیض جای آن را انکار کند. سکوت در برابر بی عدالتی تنها با این نسخهها کار برای حفظ و تداوم آن بی عدالتی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر