Newsom نشانه منظور اجازه می دهد زوج برای به دست آوردن مجوز ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomNewsom نشانه منظور اجازه می دهد زوج برای به دست آوردن مجوز ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس در کالیفرنیا شهرستان به سرپیچی از ایالت اقامت در خانه, منظور اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی یک شبه مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های سالمندان بیشتر (D) در روز پنج شنبه یک فرمان اجرایی را امضا کالیفرنیا اجازه می دهد برای به دست آوردن مجوز ازدواج از طریق نهفته به دولت را متوقف کرده است مراسم عروسی و دیگر اجتماعات بزرگ در میان همه گیر.

“تحت فرمان اجرایی بزرگسالان قادر خواهد بود برای به دست آوردن مجوز ازدواج را در اختیار خود محلی county clerk از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان طولانی به عنوان هر دو بزرگسالان واقع در ایالت کالیفرنیا در حال حاضر و در حال حاضر می تواند شناسایی در این ویدئو کنفرانس” در بیانیه ای که از دفتر والی بخوانید.

ساکنان کالیفرنیا نیز قادر خواهد بود به “انجام مراسم به solemnize ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان طولانی به عنوان هر دو طرف در حال حاضر و حداقل یک شاهد که می توانید پیوستن به ویدئو کنفرانس زنده” با توجه به این بیانیه.

سفارش طول می کشد بعد از 60 روز است.

روز شنبه در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومواندرو CuomoNewsom نشانه منظور اجازه می دهد زوج برای به دست آوردن مجوز ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس کانکتیکات فرماندار پرده چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی اقتصاد دولتی یک شبه دفاع: تجاوزات جنسی افزایش در سراسر نظامی | ارتش دفاع آوردن دانشجویان را برای مغلوب ساختن پیشی جستن فارغ التحصیلی سخنرانی بیشتر (D) یک فرمان اجرایی را امضا خود را که اجازه می دهد تا نیویورکی برای به دست آوردن مجوز ازدواج و انجام مراسم از راه دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>