کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomBiden آگهی مغلوب ساختن پیشی جستن با 6 امتیاز در نظرسنجی ملی تسلا ارائه می دهد هواکش رایگان از هزینه به بیمارستان مشک می گوید فرماندار کالیفرنیا گزارش در مجموع 6,932 coronavirus موارد اما انتظار اعداد به افزایش بیشتر (D) می گوید که دولت خود دیده است بستری شدن در بیمارستان افزایش به عنوان یک نتیجه از coronavirus.

در یک نشست خبری چهارشنبه Newsom گفت که تعدادی از coronavirus موارد در ICU به حال شروع به پریدن کرد به 774 چهار برابر آنچه در آن بود یک هفته پیش. تعداد کل کسانی که در بیمارستان بستری شده است در حالت نشسته در بیش از 1800, سه بار بالاتر از هفته گذشته است.

“این به شما می دهد یک حس طبیعت و طبیعت از حمله این ویروس و ماهیت تمرکز ما آن را به عنوان مربوط به آماده شدن برای این موج” Newsom گفت: با توجه به عطارد اخبار.

تبلیغات

“این اعداد نشان دهنده فوری ترین نیاز ما در نظر نگه داشتن مردم زنده و نگه داشتن افراد سالم و امن در ایالت کالیفرنیا” فرماندار اضافه شده است . “آن وقت است که ما آماده شدن برای یک افزایش در تعداد بستری شدن در بیمارستان و تعداد بيماران ICU.”

دولت ثبت نام بیش از 8000 مورد از این بیماری تعداد بالا اما هنوز هم در پشت نقاط در ایالات متحده آمریکا از جمله واشنگتن یا نیویورک. Newsom هشدار داده علنی که او انتظار دارد که دولت تعداد موارد تایید شده به افزایش است.

“در طول چند هفته آینده ما انتظار داریم این تعداد را افزایش دهد” او نوشته شده سه شنبه در توییتر. “این بیماری می تواند تاثیر هر کسی. در خانه بمانند. این را جدی بگیرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im