نیوزیلند قوت coronavirus هیچ فعال موارد Covid-19

WELLINGTON:
نیوزیلند دارای ریشه کن coronavirus از سواحل آن پس مقامات بهداشتی گزارش روز دوشنبه نهایی است که فرد شناخته شده آلوده به بهبود است.

از آن شده است 17 روز پس از آخرین مورد جدید گزارش شده در نیوزیلند و دوشنبه نیز مشخص شده اولین بار از اواخر ماه فوریه شده است که وجود دارد هیچ فعال موارد است.

مقامات بهداشتی هشدار می دهند که موارد جدید می تواند به کشور وارد شده است که مرزهای خود را بسته به همه اما شهروندان و ساکنان با چند استثنا.

مدیر کل سلامت اشلی بلومفیلد گفت: آن خشنود توسعه است.

“هیچ فعال موارد برای اولین بار پس از فوریه 28 است که قطعا علامت قابل توجهی در سفر ما اما همانطور که قبلا گفتم در حال انجام هوشیاری در برابر COVID-19 ادامه خواهد داد ضروری است” بلومفیلد گفت.

کارشناسان می گویند تعدادی از عوامل کمک کرده اند ملت 5 میلیون از بین بردن این بیماری است. آن جدا شده محل در جنوب اقیانوس آرام به آن زمان حیاتی برای دیدن چگونه شیوع گسترش در کشورهای دیگر و نخست وزیر Jacinda protocol wine studio عمل قاطعانه با تحمیل یک سخت مستند در اوایل نیوزیلند شیوع.

فقط بیش از 1500 نفر قرارداد این ویروس در نیوزیلند از جمله 22 که درگذشت.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

اشتراک در خبرنامه

* ایمیل معتبر وارد نمایید

* با تشکر از شما برای عضویت در خبرنامه ما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>