نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioSunday نشان می دهد پیش نمایش: قانونگذاران ایالتی فرمانداران بحث coronavirus بسته محرک و منابع به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در به خطر انداختن زندگی آمریکایی در محراب داو جونز مغلوب ساختن پیشی جستن به سفر برای دیدن دریایی کشتی بیمارستانی اعزام به نیویورک بیشتر (D) روز یکشنبه گفت که نیروهای جدید که نقض دستور پلیس برای متفرق کردن تجمعات عمومی را جریمه خواهد شد به $500 در میان شیوع کروناویروس.

سیاسی گزارش داد که شهردار اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی در حالی که تاکید بر این که جریمه خواهد بود و تنها صادر شده به عنوان آخرین چاره برای کسانی که واقعا قصد نقض سفارش خود را.

“آنها در حال رفتن به مردم هر فرصتی برای گوش دادن و اگر کسی گوش نمیدهد و سپس آنها سزاوار جریمه در این نقطه” د Blasio گفت: با توجه به خروجی اخبار. “من نمی خواهم به خوب مردم که بسیاری از مردمی در حال رفتن را از طریق تنگنای اقتصادی, اما اگر آنها بدست پیام در حال حاضر و آنها نمی دریافت این پیام هنگامی که یک مامور اجرای خیره آنها را در صورت … که فرد پس سزاوار خوب, بنابراین ما در حال رفتن به ادامه آن است.”

تبلیغات

“شما هشدار داده شده است و هشدار داد و هشدار داد دوباره” او بنا به گزارش ها اضافه شده بیان کرد که جریمه خواهد بود صادر شده در بازه 250 تا 500 دلار برای نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.

نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو (D) برقرار ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر در کشور در اوایل این ماه پس از اقدام قبلی از د Blasio ممنوعیت تجمع بیش از 500.

غیر ضروری کسب و کار باید توقیف در شهرستان به عنوان مقامات در تلاش برای کنترل گسترش coronavirus نیز آلوده کرده است که بیش از 30000 در این شهرستان است. بیش از 40 مرگ نیز گزارش شده سراسر شهر بود با توجه به این ویروس است.

همچنین در میان تلاش های یکشنبه اعلام کرد که در این شهر بود حرکت به راه اندازی یک بیمارستان صحرایی در این شهر معروف پارک مرکزی کارگردان samaritan’s Purse یک مسیحی انجیلی کمک های انسان دوستانه سازمان است.

“ما قصد داریم با استفاده از هر محل ما نیاز به استفاده از” د Blasio روز جمعه گفت: با توجه به سیاست. “این نوع از چیزی که شما ببینید در حال حاضر به عنوان این بحران توسعه و عمیق تر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de