نیویورک به انتشار 300 بدون خشونت Rikers زندانیان میان همه گیر

نیویورک شهرستان, شهردار , بیل د Blasio, بیل د BlasioWe باید حفظ فرزندان و خانواده قوی در طول این همه گیر تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Airbnb – بازار انتظار می رود به شیرجه رفتن در میان حزبی squabbling فرمانداران مطبوعات مغلوب ساختن پیشی جستن در coronavirus پاسخ بیشتر (D) اعلام کرد که 300 بدون خشونت و سالمندان و زندانیان خواهد بود منتشر شده از Rikers Island, در تلاش برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس.

زندان دیده است شیوع در هفته های اخیر از جمله شهر نیویورک وزارت اصلاحات افسر که در اثر این ویروس در هفته گذشته یکی از 13 coronavirus مربوط به مرگ و میر در این شهرستان است.

د Blasio گفت که زندانیان به اتهام تجاوز جنسی و یا خشونت خانگی خواهد بود واجد شرایط برای انتشار و زندانیان باید حداقل پنج از قبل موجود شرایط بهداشتی و کمتر از یک سال باقی مانده بر خود حکم.

تبلیغات

“ما می خواهیم برای شناسایی کسی را در آن دسته بندی کنید و آنها را فورا آزاد” شهردار گفت: در یک کنفرانس خبری.

شهردار گفت که او در بحث خود از عدالت کیفری این شهر منطقه وکلای گروه اصلاح و NYPD کمیسر درموت شیا. “این است که بسیار پیچیده و پویا و این یکی است که ما به معنای واقعی کلمه هرگز در برخورد با قبل از,” او گفت:.

“من با گوش دادن به تمام ورودی … اما من می خواهم به را بسیار روشن است که من تصمیم نهایی گرفتن در مشاوره از تمام این منابع مختلف و انجام آنچه که من فکر می کنم درست برای این شهر” د Blasio اضافه شده است.

این شهر قبلا منتشر 75 زندانی دیگر در رابطه با گسترش ویروس. طرفداران بارها زنگ خطر مطرح شده در مورد زندان ها و زندان به عنوان بردار برای گسترش ویروس با ژاکلین شرمن هیئت مدیره از اصلاح موقت مرجعیت هشدار داد که حداقل 58 نفر در حال نظارت در بیماری مسری و قرنطینه واحد در Rikers و شهرستان برگزار شود.

“آن است که به احتمال زیاد این افراد شده اند در صدها نفر از مناطق مسکونی و مناطق مشترک طی هفته های اخیر شده اند و در تماس نزدیک با بسیاری از مردم دیگر در بازداشت و کارکنان” شرمن نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر