نیویورک تایمز تایید انگل اولیه چلنجر

نیویورک تایمز روز جمعه تایید دموکرات جمال Bowden مترقی است که راه انداختن یک چالش اصلی در برابر 16-مدت وقت تشکر. الیوت انگلالیوت لنس EngelThe هیل کمپین گزارش: بد رای داده است تا ستون برای مغلوب ساختن پیشی جستن تپه صبح روز سه گزارش – مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی ایستاده sags پس از فلوید تظاهرات انگل تصدیق به دفع چالش اصلی از سمت چپ بیشتر در نیویورک 16th کنگره منطقه.

زمان ذکر شده در سرمقاله خود اعلام کرد یک تخته سنگ از تایید رسوایی اخیر بیش از انگل غیبت از منطقه در طول coronavirus همه گیر و اظهارات خود را در “داغ میکروفن” که او تنها به حضور در یک رویداد به دلیل او تا به حال اولیه چلنجر.

“در حال حاضر نماینده — الیوت انگل شده در کنگره از سال 1989 و ارتباط خود را به منطقه به نظر می رسد که چیز ساییده و” تایمز نوشت. “او با انتقاد برای بازگشت به خانه و حتی به عنوان coronavirus خروشان از طریق جوامع او نشان دهنده ویژه نیو راشل.

تبلیغات

“هنگامی که او بازگشت برای این مسابقه او گرفتار شد در یک میکروفون برای هل دادن یک شانس به صحبت می کنند در طول یک تظاهرات گفت:” اگر من یک اولیه من نمی مراقبت.'”

این بار نیز با تمجید بومن سابق مدرسه اصلی برای سیاست های مترقی برای ایجاد شغل را به مسکن مقرون به صرفه مقابله با تغییر آب و هوا و بیشتر گفته او نیروی تازه دادن به رای دهندگان در این منطقه است.

“آقای بومن شدیم یک مدرسه در برانکس سنگ بنای آکادمی برای عمل اجتماعی و وعده های به کار برای همه منطقه از جمله بخش او می گوید ناديده گرفته شده طی آقای انگل زمان در کنگره” این بار در هیئت تحریریه نوشت.

“آقای بومن می گوید او می خواهد برای دیدن ایالات متحده اتخاذ طرحی برای تغییر آب و هوا و شغل و مسکن و آموزش و پرورش. “ما نیاز سیاسی تخیل او گفت:. در یک منطقه است که نیاز به انرژی جدید آقای بومن آن را.”

تایید آخرین ضربه برای انگل که تلاش کرده است به لرزش داغ میکروفن رسوایی. در متعاقب آن هفته بومن است outraised او از ماه آوریل و به دست آورد کلید تاییدیه از بالا ترقی خواهان مانند Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezAttorney می گوید 75 سال راندند توسط بوفالو پلیس دچار ضربه مغزی چگونه زبان آوردن پایین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بالاترین گردش کنتاکی روزنامه تایید چارلز بوکر در رقابت سنای بیشتر (D-n. y.) و بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersThe هیل 12:30 گزارش: Milley معذرت خواهی برای کلیسا عکس-op هریس هایش با پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت در میان veep بحث بایدن دادگاه رای دهندگان جوان — که یک ضعف بیشتر (I-Vt.).

تبلیغات

“جمال بومن بهتر است یک نامزد با یک پیام بهتر و بیشتر در ارتباط با منطقه است. الیوت انگل بزرگترین مزیت است و این واقعیت که ما در حال حاضر رقابتی با 31 سال وقت وقتی که می آید به جمع آوری کمک های مردمی نشان می دهد که چقدر مشکل او این است که در” بومن مدیر کمپین لوقا هایس در بیانیه ای گفت: هفته گذشته اعلام در مبارزات انتخاباتی مطرح کرده بود بیش از 1 میلیون دلار از راه اندازی آن.

در یک تلاش آشکار برای بلانت عواقب احتمالا واگذاری این بار حمایت به Bowman انگل هفته گذشته گفت که او نمی خواهد به دنبال حمایت از این مقاله پس از آن منتشر شده یک بحث op-ed by بهداشت ، تام پنبهتام برایانت CottonOVERNIGHT دفاع: ستاد مشترک رئیس می گوید او حسرت شرکت در مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op | اوباما دوباره رئیس ستاد مشترک که ابراز پشیمانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op | سنا پنل تصویب 0B دفاع از لایحه سیاست های اوباما دوباره رئیس ستاد مشترک که ابراز پشیمانی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op هریس هایش با پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت در میان veep بحث بیشتر (R-ارک.) تشویق رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSenate پیشرفت اراضی عمومی لایحه در اواخر شب رای وارن دموکرات اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از حق وتو تهدید بیش از تغییر مؤتلفه-نام پایگاه Esper دستورات پس از عمل بررسی’ از گارد ملی نقش در اعتراضات بیشتر برای ارسال نیروهای نظامی به شهر دست و پنجه نرم تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

“من تصمیم گرفته اند به دنبال نیویورک تایمز تایید شده و من از مخالفان من در این مسابقه به انجام همان” انگل در بیانیه ای گفت. “هیچ سناتور ایالات متحده باید خواستار نظامی در صفحات نیویورک تایمز. و هیچ مترقی رهبر می تواند از نظر اخلاقی قبول کاغذ را تایید.”

هنوز unseating انگل خواهد بود هیچ شاهکار آسان برای بومن; 16-مدت وقت اتحاد خم های سیاسی خود را عضلانی خود را از قرار گرفتن به عنوان رئیس کمیته روابط خارجی مجلس نقشی کلیدی در خانه را استیضاح و تحقیق و دارای تاییدیه از بلندگو نانسی پلوسینانسی PelosiTrump در دوره برخورد با کنگره بیش از پایگاه های مؤتلفه با نام سیاه قانونگذاران پرده لایحه برای حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره پلوسی: گرجستان اولیه ‘رسوایی’ می تواند پیش نمایش یک افتضاح انتخابات در ماه نوامبر بیشتر (D-کالیفرنیا.) و کنگره سیاه حزبی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>