نیویورک تایمز خواستار DNC به بررسی تارا Reade اتهامات

نیویورک تایمز در سرمقاله هیئت مدیره خواستار کمیته ملی حزب دموکرات (DNC) به بررسی تارا Reade را تجاوز جنسی اتهامات علیه معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe coronavirus در معرض عمیق نابرابری در چگونه آمریکایی ها پرداخت برای مراقبت های بهداشتی بایدن می پرسد از سنا برای قرار دادن تارا Reade شکایت تپه انتخاباتی گزارش: آدرس بایدن تارا Reade اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است’ بیشتر.

“مبارزات انتخاباتی خود و حزب خود را یک وظیفه برای اطمینان از این که این اتهامات در حال جدی گرفته شود” هیئت تحریریه نوشت در سرمقاله منتشر شب جمعه است.

“کمیته ملی حزب دموکرات باید حرکت به منظور بررسی این موضوع به سرعت و به طور کامل با همکاری کامل از بایدن کمپین.”

تبلیغات

در ماه مارس Reade متهم بایدن از نظر جنسی آزار او در سال 1993 زمانی که او یک دستیار سنا. بایدن روز جمعه علنا رد اتهامات برای اولین بار در MSNBC را “صبح جو.”

این بار یکی از چندین رسانه است که بررسی این ادعا در برابر بایدن که در حال حاضر presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری پس از Reade ساخته شده و به اتهامات و حمله اوایل این سال است.

ادعای او را دریافت کرده است توجه هنگامی که سابق همسایه از Reade را جلو آمد به می گویند که او گفت: او در مورد اتهام در اواسط 1990s رفتن رکورد برای اثبات این اتهام.

بایدن خواستار دبیر سنا به زیرخاک در اوردن هر گونه شکایت Reade در طول زمان خود را در مجلس سنا پس از Reade گفت که او در زمینه آزار و اذیت شکایت. بایدن به کمپین گفت که آرشیو ملی اشاره کرد و تیم خود را به سنا برای رکورد نگه داشتن.

دموکرات ها و رسانه ها مواجه شده اند موشکافی این هفته از منتقدان که نقطه به آنچه به آنها تماس بگیرید دو استاندارد که آن را به چگونه آنها خطاب اتهامات علیه شرکت-دیوان عدالت برت Kavanaughبرت مایکل KavanaughThe هیل کمپین گزارش: آدرس بایدن تارا Reade اتهامات: “این هرگز اتفاق افتاده است’ نیکول والاس: ‘درست است که عامل یک کمپین اسمیر در برابر بایدن’ Dana Perino: دموکرات ها را ‘کار خود را به این جعبه در بایدن پس از Kavanaugh لفاظی بیشتر و بایدن.

تبلیغات

نیویورک تایمز در سرمقاله هیئت مدیره گفت: بایدن باید دریافت همان “شدید” موشکافی به عنوان Kavanaugh.

“سال گذشته این هیئت مدیره حمایت به شدت برای قوی پرس و جو به اتهام سوء رفتار جنسی مطرح شده علیه برت Kavanaugh زمانی که او نامزد دریافت جایزه بود به یک صندلی در دیوان عالی کشور” به هیئت مدیره نوشت. “آقای بایدن را پیگیری ریاست جمهوری نیاز به هیچ کمتر است.”

در آخرین سرمقاله خواستار DNC بررسی هیئت مدیره اظهار داشت:به عنوان است که اغلب مورد در چنین شرایطی آن است اما غیر ممکن است برای برخی از حقیقت است. اما ریسک بیش از حد بالا به اجازه ماده چرک و یا ترک آن را به بررسی و adjudicated در رسانه ها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>