نیویورک امور خارجه وزیر خارجه ایران برای پایان دادن به آب بندی از پلیس انضباطی پرونده

نیویورک امور خارجه مجلس سنا را تصویب کرده است یک اندازه گیری است که لغو یک قانون دولت نگه داشتن افسران پلیس انتظامی سوابق راز است.

اندازه گیری گذشت 40-22 در دولت سنا سهشنبه و انتظار می رود که به تصویب دولت و مجلس که به مدت طولانی به حال دموکراتیک اکثریت. رژیم صهیونیستی. اندرو کومواندرو CuomoCuomo سواری مترو در اولین روز از شهر نیویورک بازگشایی هیل 12:30 گزارش: هزاران نفر در انتظار جورج فلوید را هوستون ملاقات ناظر: اکثر NYPD سوء شکایات شامل اقلیت جوانان بیشتر (D) گفت: ثبت نام یک لایحه است که باعث می شود آن را به میز خود را.

“این پلیس پنهان کاری اساسنامه بوده و یک تهدید برای ما امنیت عمومی برای بیش از حد طولانی است. این لغو یک پیروزی است که طرفداران شده اند مبارزه برای برای و آن را یک گام مهم در تغییر معنی داری پلیس در نیویورک” دولت ایالت جولیا سالازار (D) گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه.

تبلیغات

50-یک قانون برای اولین بار تایید شده در دهه 1970 با هدف جلوگیری از وکلای دفاع از معرفی انضباطی حوادث در طول متقابل امتحانات از پلیس و آتش نشان و اصلاح افسران.

آن را دریافت کرده است افزایش موشکافی از آغاز Black Lives Matter جنبش به خصوص زمانی که NYPD استناد آن را برای جلوگیری از افشای رکورد افسر دانیل Pantaleo او پس از کشته شدن اریک گارنر با یک سبد در استاتن آیلند در سال 2014.

تبلیغات

در حال حاضر این قانون برای گرفتن توجه از آنجا که جورج فلوید را به قتل توسط یک افسر پلیس است.

مخالفان این قانون استدلال می کنند که اگر آن را یک مینه سوتا قانون آن را مانع مردم از یادگیری است که درک چوین سابق افسر فلوید را به قتل پس از او kneeled در گردن او برای بیش از هشت دقیقه موضوع حداقل 17 سوء شکایت.

شهردار بیل د Blasio, بیل د BlasioThe هیل Coronavirus گزارش جدید آمریکا Anne-Marie کشتار می گوید کشور در سراسر جهان در حال تصمیم گیری به ما اعتماد; همه چشم ها در نیویورک به عنوان شهر آغاز می شود مرحله به مرحله بازگشایی کومو سواری مترو در اولین روز از شهر نیویورک بازگشایی تهمت مبارزات انتخاباتی متهم بایدن از ‘حمایت’ کاهش به اجرای قانون بیشتر (D) به نام این قانون را لغو و در سال 2016 در حالی که پس از آن-کمیسر جیمز اونیل گفت: در همان سال که “ساخت اطلاعات در مورد انضباطی رسیدگی خواهد شد کمک به ما در ایجاد اعتماد با جامعه.”

پلیس اتحادیه, اما, اند دیرین مخالفان لغو قانون با Patrolman را خیرخواه انجمن رئیس جمهور Patrick J. Lynch گفت: در سال 2019 که لغو تلاش بودند “طراحی شده برای یک بار دیگر اهریمن جلوه دادن پلیس به ظاهر سیاسی به دست آورید.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>