نیویورک می بیند 758 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت

نیویورک مستند 758 coronavirus مرگ و میر شنبه Gov. اندرو کومواندرو CuomoCuomo می گوید او می خواهد نیویورک ‘به بازگشایی به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است’ د Blasio گفت کومو از تصمیم به نگه داشتن نیویورک مدارس تعطیل در آخرین لحظه متن: گزارش Coronavirus پاسخ می تواند عامل کلیدی در فرمانداری و بیشتر (D) یکشنبه اعلام کرد.

دولت بیشتر تحت تاثیر این ویروس تا کنون تجربه ششمین مستقیم بعد از بیش از 700 مرگ و میر ناشی از COVID-19 فرماندار گزارش روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی.

“شما همچنین نگاه کنید مسطح در تعدادی از زندگی از دست رفته در یک وحشتناکی بالا رای دادن, اما اگر شما نگاه بیش از گذشته چند روز شما می بینید وجود دارد تداوم که به تعداد او گفت:” در طول کنفرانس مطبوعاتی خود.

تبلیغات

“که یک شماره من مشتاقانه منتظر دیدن رها کردن به عنوان به زودی به عنوان من باز چشم من در صبح,” او اضافه شده است.

دولت به بالاترین یک روز تلفات 799 روز چهارشنبه است اما همچنان بالای 750.

“کسی پرسید: این سوال یک بار می تواند شما را تا کنون بی حس به دیدن این اعداد ؟ متاسفانه, هیچ, 758 نفر جان خود را از دست در یک دوره 24 ساعته” کومو گفت.

“هر کس یک چهره و یک نام و یک خانواده است که درد و رنج در این آخر هفته,” او اضافه شده است.

تبلیغات

دولت امپراتوری شمارش 18,707 جدید بستری شدن در بیمارستان 189 جدید بخش مراقبت ويژه پذیرش و 1,862 ترشحات در 24 ساعت.

فرماندار همچنین به امضا دو دستور اجرایی چهار شنبه, از جمله یکی از آموزش کارفرمایان به تامین ماسک های صورت برای کارگران ضروری است که ارتباط برقرار کردن با مردم است. دیگر سفارش تمدید تایید دولت برای که می توانید انجام یک آزمایش پادتن.

در مجموع نیویورک شمارش 9,385 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس. در مجموع 188,964 موارد مثبت بوده است که 8,236 تشخیص داده شد شنبه با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

دولت شامل حدود 35 درصد از تمام موارد مثبت در کشور و حدود 44 درصد از مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>